Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bevennének valamilyen sportegy...

Bevennének valamilyen sportegyesületbe, hogy mehessek edzőterembe? Valaki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
Kioktatás nem érdekel, ha plázákba lehet menni shoppingolgatni, akkor szerintem edzeni is. A kérdésre válaszoljatok légyszi.
2021. jan. 21. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem nagy dolog szerezni egy ilyen igazolást. Gyerekkoromban boxoltam, 2 hét alatt, kb hozzám vágták az igazolást. Tehát 2 hét után igazolt boxolo voltam. :D
2021. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ehhez meg kell jelennem edzesen, vagy eleg ha fizetek valakinek? Lany vagyok amugy.
2021. jan. 21. 02:09
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Beszélj edzőkkel, biztos lesz olyan, aki segít neked ebben. De inkább onnan kozelitad meg, ha felhozod nekik, hogy mennyire fontos szamodra a sport es nem birsz meglenni nelkule. Biztos lesz, amelyik megert es segit, a penz meg csak hála legyen.
2021. jan. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, milyen mentelitású az, aki adhat ilyen igazolást.

Ha elkötelezett, akkor mérlegeli, milyen előnye származik az egyesületnek tagságodból.

Ha etikátlan, akkor mérlegeli, neki milyen előnye származik, ha megteszi. Meg kell jegyezni, az ő előnye lehet neked nagy hátrány is.

.

Így, látatlanban ne várj konkrét választ, tudni kéne, mit vár el ő és mit vagy hajlandó megtenni te.

2021. jan. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Le van írva pontosan hogyan kell engedélyhez jutni, keress rája gugliban :) azt hiszem 6+5 ezerbe kerül.. de a procedúra elég hosszú (mint itthon kb minden), és szerintem most már nem éri meg elindítani, mert mire megjön az engedélyed, talán kinyitnak a termek is
2021. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nevezz be egy tavaszi versenyre. Kiperkalod a nevezesi dijat es kapod az igazolast, ennyi. Aztan veszel egy berletet. Osszesen 25-30k es lehet edzeni...
2021. jan. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gerincröntgen,szemészet,sportorvos és kell egy egyesület, összesen kb 15 ezer max :)
2021. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!