Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakori a szteroid...

Milyen gyakori a szteroid használata erőemelők körében?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves lány vagyok versenyambíciókkal. szeretnék elsőnek hazai aztán külföldi versenyeken is részt venni, viszont külföldi fórumokon azt olvastam, hogy akik ilyen nevesebb versenyeken (ipf) szép helyezéseket érnek el nagy részük mind szed valamit. Ami azért meglepett, mert pl Samantha Eugenie vagy Lya Bavoil egyáltalán nem tűnik juicynak. Szóval valóban így lenne? Nagyon szeretem a sportot, viszont a nőiességemet és az egészségemet nem szeretném feláldozni, ezért a kérdésem főleg azoknak akik versenyeztek/nek az lenne, hogy lehetséges e a sportágban naturálként sikereket elérni?
2021. jan. 21. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori.
2021. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány olyan nőt ismersz, aki kb. 60 kilósan 200 kiló feletti súlyt tud felhúzni?


[link]


A fantáziádra bízom, hogy ezt hogyan lehet elérni.

2021. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Durva.
2021. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez sajna mar ilyen. Biztos van kulon natural verseny mint testepitesbe. Nem? Bar azok is toljak.. van amit nem lehet kimutatni. Vagy idoben abbahagyja azt kesz. En ezert nem versenyzek testepitesbe. Mindig gyozkodnek de szar az egesz mar. Pedig nem vagyok natural. De oda nem 1-2 fele cuccal keszulnek.. sok versenyzot ismerek. Szurnak 4-5 fele cuccot meg vagy 3-4 féle szemes.. es nincs sok esely ha te nem tolod be ugyanazt..
2021. jan. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elsportban mindenhol ott van a szteroid, meg a focistaknal is, talan az autoversenyzok az egyetlenek akiknel nem mert ott nem merik rizikozni a negativ effekteket. A natural sportok meg senkit nem erdekelnek mert nem latvanyosak
2021. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan 100 % körüli
2021. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, naturálként sokra ne számíts. Azt nem tudom, hogy hány naturál jutott sokra de az biztos, hogy nagyon kevés. Mivel az erős doppingszerek férfiasítanak, így ez kb megkerülhetetlen. Azt nem tudom, hogy mennyire lehet a nőiességet megőrizni, mert vannak nőies szteroid használók, viszont ettől még megvan a férfiasító hatásuk is, csak mindenki egyedi módon reagál rá és más adagokat/cuccokat használnak. Szerintem hagyd a fenébe az egészet. Azt mondják, hogy csinálja az ember azt amit akar, viszont attól még amit akar az lehet nagyon káros ettől független.
2021. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azaz van olyan erős doppingszer, ami nem férfiasít, csak ugye megvannak a sportoknak az adott szerei, amik meg erősítenek és izmosítanak, azok pont férfiasítanak is.
2021. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!