Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen paraméterek mellett...

Ilyen paraméterek mellett mennyi idő alatt lehetne elérni az adonisz-indexet, vagy kicsit többet? + milyen multifunkciós edzőgépet kéne vennem?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, 176 cm magas, 65.7kg.

Testzsír-indexem 14.5%.


Ha mindennap csinálnék 200 fekvőtámaszt, 500 guggolást és 1000 hasprést, valamint 200 lábemelést, helyesen, mindezt 2 részletre osztva, heti 5 napban, akkor egy halakban és zöldségekben gazdag étrend mellett milyen hamar érhetnék el NAGYJÁBÓL az Adonisz-indexet?


Ezt az “edzéstervet” (tudom, hogy kicsit túlzás annak nevezni) eddig kemény 2 napja csinálom, ma is megcsináltam (bár majd úgy akarom hogy csak hétköznaponta) és jelenleg összesen olyan 4 órát vesz igénybe, hogyha összeadom...


A későbbiekben szeretnék venni egy multifunkciós edzőgépet is, ami az egész test edzésére alkalmas, olyan 200,000 forint magasságáig, esetleg ajánlhatnátok konkrét modellt!


Előre is köszi!



2021. jan. 24. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Kevés a fekvő és a guggolás. Ezt így nem lehet.
2021. jan. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez most írónia?

Ennél többet egyébként egyelőre nem bírok...

2021. jan. 24. 03:47
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Inkabb hasznalj sulyt mert ekkora ismetlesekkel nem nagyon fogsz izmot epiteni meg rakd rendbe a kajat mert anelkul se mesz sokra. De fogalmam sincs mi az az adonisz index. Vegyel egy allvanyt egy padot, rudat, tarcsakat, egykezest. Huzockodo, tolockodo vmi csiga. Vagy egy multi erokeret. De az ilyen gagyi multi kondigepeket engedd el. Nyuggereknek valo.
2021. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd a picsába azt a multi szart. Vegyél súlyokat
2021. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Hagyjuk már abba ezeket a "csinálok 500 fekvőt 8000 guggolás és futok 50 kilómétert mikor leszek One Punch Man" kérdéseket agyérgörcsöt kapok akàrhányszor meghallom ezt az ordító fszságot.

Az első az hogy 4 óràt egy nap nem fogsz egy hónap múlva se edzeni mert rohadt unalmas és elveszi a fél napod,nem lesz energiád és kedved rá.Ekkora ismétlésekkel egy minimum szintet tudsz elérni izmosodás terén de egy idő után csak az állóképességedet fejleszted.Ezzel a kemény 4 gyakorlattal az izmaid max feléd edzed,bicepsz,hát,váll például hol van?Ez még fenntartásra is kevés nem hogy Adonisz legy legyen ahhoz meg jóképűnek is kell lenni.

És ne ilyen multigépes szrokon gondolkozz elsőnek vegyél kézisúlyzót,rudat és egy dönthető padot ez kb 50000 lesz(nem muszály újat) és szinte mindent tudsz csinálni.

Kezdem azt hinni hogy ez egy troll kérdés mert leírtad az összes hibát amit testépítésnél nem szabadna csinálni.

2021. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Na akkor terded nem sokaig lesz, ha ezt igy akarod csinalni :D
2021. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én ilyesmire gondoltam...


[link]


Miért lenne ez nyugdíjasoknak való?

Amikor egyszer voltam konditeremben még régen, ott is volt egy csomó hasonló gép.


Amúgy amíg nem tudok normálisan saját testsúllyal sem edzeni, nyílván nem akarok 100 féle edzőgépre költeni, ezért gondoltam olyanra, ami minél több izom csoportot képes megmozgatni.

2021. jan. 24. 15:29
 8/11 A kérdező kommentje:

És mit tegyél rendben az étrendemen?

Konkrétan csak zöldséget, gyümölcsöt és halat eszem, mindből változatosan.

A halakat általában mielőtt veszem, még élnek.


Én nem fogok fehérjeporozni, meg miegymás, nem fogjátok nekem bemesélni, hogy az én céljaimhoz erre szükség van.

2021. jan. 24. 15:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Onepunchman meg amúgy is csak 100-at csinál mindenből, amit én csinálok, az sokkal több.
2021. jan. 24. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Ahh en nem vennek ilyet. Nem szeretek gepen edzeni. Kenyelmes meg minden csak semmi segedizom nem dolgozik, nem lehet vele ugy fejlodni mint szabad sullyal. Nem kell 100 fele gep.. csak allvany, pad meg sulyok. De ahogy erzed te kerdezted.
2021. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!