Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szeretnék kezdeni edzeni..?

El szeretnék kezdeni edzeni..?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni edzeni, legfőképp azért, hogy önbizalmat növeljek, szeretném leadni a hasamról a sok felesleget és azokat a zsírokat amik takarják az izmokat, tudom, hogy számít az hogy mennyi kalóriát viszek be egy nap, de ezt sosem számoltam, 20 éves vagyok, kőművesként dolgozok, szinte mindíg emelni vagy cipelni kell, nem tudom hogy ez mellet lehet e edzeni, tehát azokhoz szólnék akik tényleg testépítéssel foglalkoznak, segítséget akarok kérni hogyan kezdjem, mivel kezdjem, miket csináljam és hogyan. Köszönöm a válaszokat. én elhatározott vagyok.

2021. jan. 24. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Kőműveshez pont illik egy közepes pocak, anélkül nem lennél hiteles.
2021. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes választ vártam, értelmes embertől. 😃
2021. jan. 25. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett kérdező?
2021. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen elkezdtem az edzést, 1 hónap alatt leadtam 6 kg-ot, munka után eljárok futni, hétvégente pedig edzek, konditeremne járok 2. hónapja, és így is látszik a változás.
2021. jún. 7. 05:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)

Én is most kezdtem, remélem én is sikerrel járok.

Erőt, egészséget, kitartást 💪

2021. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kezd el és sz*rd le ki mit mond.
2021. jún. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!