Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súly mellénnyel futni, tolódzk...

Súly mellénnyel futni, tolódzkodni, húzódzkodni van értelme? Segít építeni az izmokat, vagy inkább csak hamarabb lefáraszt és kevesebbet bírok, ami pont hogy az izomépítés rovására megy?

Figyelt kérdés

Illetve esetleg nincs e valami egyéb negatív hatása...

Például hogyha 10 kilométert futok, ezt pedig el tudom érni egy 10 kg-os súly mellénnyel is, akkor az csak jó lehet?



2021. jan. 25. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Futásnál szerintem nem jó, jobban terhelodnek az ízületek is. Tolodzkodni es huzodzkodni van ertelme, esetleg guggolni kitorest csinalni vele szinten jo. Meg fekvozni stb.
2021. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hasznos infó, az ízületek terhelésére nem is gondoltam.
2021. jan. 25. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Lenyegeben minden futas fele vagy ilyen mozgashoz nem kell, de gyakorlatokhoz kell.


Nincs mit örülök, ha tudok segiteni :))

2021. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
De miért szeretnél futásnal is? Akkor fuss gyorsabban vagy sprintelj...
2021. jan. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Mindennapi teendőkhöz ajánlott mondjuk én reggel felveszem és még az állatokat ellátom addig rajtam van . Utána mikor leveszem jobb a köz-érzettem egész nap könnyebb .
2021. jan. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!