Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol lehet kapni súlyzó rúdnak...

Qborka kérdése:

Hol lehet kapni súlyzó rúdnak hasznàlható rudat?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthonra guggolàshoz rudat, olyan 10-12 kg-osat. Lehet ilyet kapni vasàru vagy hasonló boltban? Hàtha olcsóbb, mint a testèpítő cuccok.
2021. jan. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Jó lesz a partvisnyél is. 500 forint az Euro Family-ben.
2021. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kapsz olyan súlyzórudat fele áron, max ha maszekban csináltatsz olyan helyen dolgozó haverral egy hulladék utánzatot. De most a 7-15ezer forint közötti rúdon akarsz spórolni ilyen tákolmányokkal? Aztán 2-3ezer forintot megspórolsz, cserébe egy ronda szart kapsz, aminek azt se tudod mennyi a terhelhetősége stb.
2021. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10000 Ft-ért vettünk menetes rudat egy paksi webáruházban,nem olyan drágák.Nem drága egyáltalán és van egy új rudad,nem érdemes ennél bszakodni mégha valami százezres gép lenne de ez nem sok így se.
2021. jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez egy filléres tétel pl decathlonban, egy havi kondibérlet drágább. Ha erre nem futja, cipelj zsákokat építkezésen, akkor még neked fizetnek...
2021. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Upsz. Köszönöm a reakciókat.

1 . a partvisnyél túl könnyű, hiába van itthon 3, a célnak nem felel meg.


2. van konditerembe bérletem, de az átmenetileg zárva. És igen, lényegesen többe kerül havonta, mint 10.000 huf, nem jelent problémát a megvétele.


3. arra, hogy heti egy vagy két alkalommal ráfanyalodjak, pont elég lett volna a jelenlegi erőnlétemhez. Nem látom értelmét többet költeni valamire, amire csak rövid ideig lesz szükségem, addig is alig használva.

Futná rá szerencsére, de nem annyira létszükséglet, nem igazán használnám.


4. Amikor pedig már nem lesz szükségem rá, leadtam volna a MÉH-be :) :)


h

2021. jan. 27. 09:13
 6/7 anonim ***** válasza:

5: ennyire nem akarsz rá költeni, akkor súlytárcsát se vennél hozzá, elég lenne a 12kg-s rúd?

De figyelj, ha ennyire nem akarsz venni, meg heti 1-2x talán "ráfanyalodsz", akkor hagyd az egészet. Fogj egy táskát, rakd tele vizes palackokkal és kész.

2021. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, annyi nekem pont elég. Dehogy hagyom, mindjárt strandszezon :) :) Itthon nem esik annyira jól mozogni, ezért annyi pont elég lenne, a semmitől több, valamennyire "szinten" tart (az én szintemet).

A táskás verzión gondolkodtam, hogy az egyik hátizsákomat telepakolom. De egyszerűbb lenne egy rúdhoz nyúlni :)

2021. jan. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!