Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen otthoni edzés?

Ez milyen otthoni edzés?

Figyelt kérdés

Mindennap csinálok egy köredzést. 30-40perc naponta.


Ránézésre sokkal jobb a forma, fogytam pár kilót de izmosabbnak is látom magam és szerintem az is vagyok, erősödtem.


Elősször láb, arra guggolás kézisúlyzókkal. Aztán az első mell+hát, az úgy néz ki, hogy pad nélkül döntött törzsel evezek kézisúlyzókkal hátra, mellre meg tolóckodom széles fogással. A második kör mell+hát, az kétkezes rúddal evezés hátra és áthúzás egykezes súlyzóval az ágyamon. Aztán az első kör bicepsz+tricepsz, az kalapcsá bicepsz, majd hhomlok alá engedés kézisúlyzókkal (ugyanazokkal a súlyzókkal). A második bic+tric, az meg páros bicepsz (a forgatós), illetve szűkebb fogású tolóckodás. Az utolsó súlyzós rész az oldalemelés, majd hátsó váll, döntött törzzsel, pad nélkül. Végén egy kis has, majd nyújtás.



2021. jan. 31. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Vallra nem edzel? Csak hatsovall? Mellrol nyomas oldalemeles? Mellre sincs tul sok nyomas.. Huzockodas sincs pl. Vadlira semmi. Labra keves. De vhol el kell kezdeni... kesobb meg vegyel meg sulyt h ne kelljen mindig szettezni mert kis sullyal nem nagyon fogsz vastagodni.
2021. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja oldalemeles van azt elneztem
2021. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!