Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás/zsírégetés realitás ?

Szálkásítás/zsírégetés realitás ?

Figyelt kérdés
173cm-hez 70kg-val is "zsíros" vagyok/voltam (jelenleg 74kg vagyok és már 2 hete lassan -500kcal deficitbe vagyok). Az alhasamon van azért egy jelentős zsír réteg. Na most ha én deficitbe vagyok és lemegyek mondjuk 65kg-ra akkor az eltűnik és reális hogy én annyi kg-val vagyok "száraz" ?

2021. jan. 31. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha keves izom van rajtad akkor lehet h addig le kell menj h szaraz legyel. En 170 cmhez 70kg vok szarazon de rajtam eleg sok izom van. Az utcso kgok mennek le a legnehezebben. Kell vagy 3 honap kemeny edzes jo etrenddel is.
2021. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés rajtad az izom 60kg-ig is lazán lemehetsz, mire szálkás leszel
2021. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1# 70 kilóval biztos sok izom van rajtad😄
2021. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A max 170el cmmel? Nem keves 😀 alig erem el a tarkom a karomtol meg a hatamtol. De a hasam kockas 70 cm a derekam. s-es sulyemelo ovet full be tudom huzni. Ezert csak 70kg. Vekony csonozat meg izuletek. Kozbe minden ruha szuk vallba meg labba vagy tul hosszu. Voltam 78 is de az kenyelmetlen volt mar.
2021. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mert én 90 kiló vagyok, szintén 170 centi, bár még nem vahyok csúcsformában, még csak az 5.hétnél tartok a diétában. De hasam kockás.
2021. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon csaloka tud lenni :) mindenki tobbnek mond ha ramnez mert azert vastag a karom mellem hatam combom stb.. de poloba nem latszik h milyen a derekam pl. ilyen a csontozatom meg full le van pucolva. Viz se nagyonnvan mar rajtam tok eres mindenem. Mindig kuldeni akarnak versenyre csak nem az en vilagom ez a szinpadon pozolgatas..
2021. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!