Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az jó, ha kétféle tolónapom...

Az jó, ha kétféle tolónapom közül az egyiken tárogatok, a másikon áthúzok?

Figyelt kérdés

Tehát a mellezéseim a push napokon:

Push A: 2 nyomó + tárogatás

Push B: 2 nyomó + áthúzás


Ezek kb. minden 3-4. napon lennének, váltogatva.



2021. febr. 3. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
teljesen jó
2021. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tárogatas egy felesleges gyakorlat, mint gyógytornász hallgató úgy nyilatkozom. Igazából fejlődni nem fejlődik tőle a melled semmit, hiszen az inak átveszik a terhelés nagyrészét, illetve egy idő után a vállad előre fog esni ettől a mozdulatsortól, nagyon vállgyilkos gyakorlat. Én azt ajánlom hogy mellre Fekvenyomas, Döntött pados nyomas egykezesekkel, illetve csigás athuzas maximum. Ezekkel bőven lelehet gyilkolni a mellizmot.
2021. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csigás áthúzás? Olyanról még nem hallottam, az milyen? Vigyek padot a csigához, és végezzem úgy? Nem egyszerűbb simán kézisúlyzóval áthúzni?
2021. febr. 5. 00:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Csigas athuzas alatt azt értem amikor laptarcsas sulyokkal dolgozol mindkét oldalról, fentről bekotve, és fentről húzod össze a két karod lefelé
2021. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja értem. :D Én azt csigás tárogatásként ismerem, de tudom, miről van szó.
2021. febr. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!