Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétába csoki belefér?(többi...

Diétába csoki belefér?(többi lent)

Figyelt kérdés

Összeállítottam magamnak egy étrendet, a makrók megvannak, viszont van még így is 100 kcal, amit megehetek(ez kb. 4 kocka milka csoki).

Szóval a kérdés: bevihetem-e ezt a 100 kalóriát bármiből, ha ezzel még így is kalória deficitben vagyok, vagy pedig hátráltatja a szálkásítást?

Előre is köszi!



2021. febr. 3. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátráltatja, ha bele fér a napi kalória keretedbe, edd meg nyugodtan.

Hány kalóriát eszel összesene egy nap?

2021. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, ha így is deficitbe vagy, akkor fogysz így is. Én naponta edzem otthon és volt olyan időszak, hogy rendeltem naponta pizzát netpincéren és összességében 3 kilót adtam le az elmúlt időszakban, viszont pizzát naponta csak kb 1 hétig ettem. Ha deficitbe vagy, fogyni fogsz. Ami baj lehet, hogy bizonyos ételek kevesebb ideig laktatnak, viszont az a 4 kocka csoki az semmi.


Hosszú ideig nem voltam aktív. Lementem gyúrni, elvégre van engedélyem, megláttam az utcán egy síró dekoratív hölgyet. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baj drága virágszálom? Mondta, hogy nagyon kifárasztottay az egyetem és mindjárt jön a következő szorgalmi időszak. Megkérdeztem, hogy hova jár. Mondta, hogy gépész szakra. Segítenem kellett neki, az élete kevesebb azóta pár problémával és egy ép szűzhártyával. Azóta együtt szexelünk naponta és korrepetálom analízisból szép summáért.


Béci 48F Versenyeredményeim: Súlyozott átlag 5 Kreditindex 6.53 Korrigált kreditindex: 6.53.


Elindított fegyelmi eljárások száma:0.


Majdnem elindított fegyelmi eljárások száma: 9.

2021. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

#2-es: "Hosszú ideig nem voltam aktív. Lementem gyúrni, elvégre van engedélyem, megláttam az utcán egy síró dekoratív hölgyet. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baj drága virágszálom? Mondta, hogy nagyon kifárasztottay az egyetem és mindjárt jön a következő szorgalmi időszak. Megkérdeztem, hogy hova jár. Mondta, hogy gépész szakra. Segítenem kellett neki, az élete kevesebb azóta pár problémával és egy ép szűzhártyával. Azóta együtt szexelünk naponta és korrepetálom analízisból szép summáért.



Béci 48F Versenyeredményeim: Súlyozott átlag 5 Kreditindex 6.53 Korrigált kreditindex: 6.53.



Elindított fegyelmi eljárások száma:0.



Majdnem elindított fegyelmi eljárások száma: 9."



MI A FRANC BAJOD VAN??????????

2021. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Siman beviheted :) edzes elott meg hasznos is.
2021. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Béci 48F Versenyeredményeim: Súlyozott átlag 5 Kreditindex 6.53 Korrigált kreditindex: 6.53.

Elindított fegyelmi eljárások száma:0.

Majdnem elindított fegyelmi eljárások száma: 9."


Én jártam el egyetemi fegyelmi eljárásokban, és hidd el, "majdnem elindított fegyelmi eljárás" nincs. Amúgy elindítani a motort szokták, a fegyelmi eljárást MEGindítják.

2021. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!