Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megérné ezt megvenni?

Megérné ezt megvenni?

Figyelt kérdés
Az Aldiban most van súlyzókészlet, benne szétszerelhető kétkezes rúddal. Mennyire strapabíróak ezek? Megérné megvenni? Vagy ha van jobb online bolt azt is szívesen megnézném.

2021. febr. 3. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy rudat szétszerelni? Ha szabványos a méret (30 mm), és menetes a vége, megveheted, egyébként ne, mert nehezebben találsz rá tárcsát, ha bővíteni akarod.
2021. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kis rudakat nem érdemes venni, egy rendes 20 kilós rúd kell, amire felrakhatsz többszáz kilót.
2021. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1-et ismételném,legyen 30 mm-es,menet piros pont és jó lesz hobbi célra,sok mindent azért nem lehet elrontani egy rúdon.Aki az Aldiban akar venni készletet az nem fog több száz kilót rápakolni.
2021. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De a rendes edzéshez kell több száz kiló, ezzel max bohóckodni tudsz
2021. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem akarok több száz kilót rápakolni. Ez csak otthoni használatra kellene. 50-60 kilót elbírjon az a lényeg.
2021. febr. 3. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Jó lehet aki 10 éve edz,haladó,vagy erőemelő kell több száz kiló de 9/10 embernek nem kell annyi súly főleg nem otthonra ahol szinte tuti hogy nincs erőkerete vagy akár olyan pad ami arra van tervezve.Kezdésnek teljesen jó,többre nem lesz szüksége akinek lenne az nem az Aldisat nézné hanem profit
2021. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En tudom melyik. Szetlehet szedni 2 egykezesre. Helytakarekos meg mobilis. Nonek hobbi celra sztem teljesen jo. Ha nem akarod kesobb boviteni akkor jo lehet, tul sok plusz tarcsat nem tennek ra..
2021. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia ne vedd meg. Én anno vettem kettő 1 kezes készletet és abban volt ilyen összecsavarozható 2 kezes. 30 vagy 40 kilónál ketté is tört.

Szánj rá egy kicsivel több pénzt vegyél egy normális 20 kilós rudat és hozzá súlyokat. Nekem 4 év után is egyben van a versenyrudam. A másik meg 2 hétig tartott.

2021. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó, én nem szoktam az Aldiba járni és az újságot sem nézem, így innen tudtam meg, hogy lehet ott most kapni. Megnéztem az újságban, szerintem ma veszek is. Köszi Kérdező, hogy kiírtad :)

Én egy jó darabig úgysem bővíteném, van hozzá majdnem 20 kiló súly, szerintem nekem az sokáig elég lesz. Jelenleg két darab 4 kilós kézisúlyzóm van összesen :D

Így biztos nem törik ketté, nem?

2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!