Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Attól hogy valaki egyre...

Attól hogy valaki egyre nagyobb súlyokkal edzi magát, ugye nem lesz izmosabb? (Egy ponton túl tovább már nem látszik?) Például átlagos génekkel 200 kg fölött erősít a fekpadon, nem lesz ilyen (példa-fényképek lent)? Még tesztoszteron kúrákkal sem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. febr. 10. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne izmosodna.
2021. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Egy halom ember állította nekem azt (remélem igazad van és ők tévednek), hogy átlagos genetikával, ektomorf alkattal (tudom, nincs egzakt pontosan se ektomorf, vagy mezomorf testalkat) a fenti áhított öt forma egyike tíz keményen átedzett év alatt sem érthető el.

Valakik pedig még azt is hozzátették, hogy a nagy tömegeknek talán még tesztoszteronnal sem.

2021. febr. 10. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Jaj nem kell ez a spéci szöveg,csinálod,nyomod haladsz .
2021. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mire vonatkozik a kérdés, hogy minden vágyad hogy ekkora lehess vagy hogy nem akarsz ekkora lenni. Ha attól félsz, hogy túl nagy leszel, akkor megnyugtatlak, nem leszel. A fenti képeken világszínvonalú erőemelők vannak, nem fogsz csak úgy random ekkorává változni, naturálon meg pláne nem. Önmagában a teszto sem elég ehhez a szinthez.

Egyébként nincs ilyen, hogy naturálon akkor sem leszel ekkora, ha mondjuk 2-300kg-val nyomsz fekve meg mondjuk 450kg-val húzol fel, mert eleve nem fogod tudni annyival csinálni a gyakorlatokat, ha nem vagy tele mindenféle cuccal.

2021. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Megnyugtatlak, nem leszel."


Hát pont ez a baj!


De írtam is:


"Egy halom ember állította nekem azt, hogy átlagos genetikával, ektomorf alkattal a fenti áhított öt forma egyike tíz keményen átedzett év alatt sem érthető el.


Valakik pedig még azt is hozzátették, hogy a nagy tömegeknek talán még tesztoszteronnal sem."


Éppen ezért írtam ki a fenti kérdést.


Akkor ezek szerint hiába edzel, mert egy adott ponton túl tényleg nem fog látszani rajtad... Remek.


Más. Olvastam tőled egy ilyet:


"A fenti képeken világszínvonalú erőemelők vannak.


Önmagában a teszto sem elég ehhez a szinthez."


Igen, tényleg nagyszerű erőemelőket linkeltem be, de hogy már egy ilyen közepes hármas formához is ennyi sok cucc kell, hogy szerinted a bőséges tesztoszteron nem is elég...


Azért direkt nem egy korai Vörös Zoltánt, vagy egy Jay Cutlert linkeltem be. Forma tekintetében (illusztrációs-szándékból példaként felhozva) ők az ötös érdemjegyesek az ötből, oda kell csak igazán a sok kemény kox.

2021. febr. 10. 17:25
 6/15 A kérdező kommentje:

Már értem négyes, az "ugye" szó tévesztett meg téged.

Elismerem, így valóban nem volt teljesen érthető a kérdésem.

Korrigáltam.

2021. febr. 10. 17:27
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Dehogynem. Pont ez a lenyege az edzesnek.. ha megfelelo minosegu meg mennyisegu kajat tolsz be es eleget pihensz melle. De hobbi szinten strongman testalkatot akarsz fenntartani v versenyzesen gondolkozol? Eleg sok melo meg penz ezt fenntartani. Mar csak a kaja resze is nemhogy a kox meg novi esetleg inzulin. Nyilvan nem naturalok.
2021. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia! Itt nem a versenyzés volt a kérdés. :) Egyedül arra irányult, hogy teljesen átlag fizikum esetén, legfeljebb tesztoszteron kúrákkal (növekedési hormonokkal, hááát... esetleg talán, vagy inkább nem, de főképp inzulin(!) nélkül) nem fog látszódni a fejlődés évek múlva sem, mint az első, vagy esetleg még a második fénykép(ek)en.


Nekem furcsa, hogy már ehhez a kettőhöz is rengeteg kemikália kell, hogy elérd, nem elég a hosszú kitartó munka és maximum egyetlen szer. Amiből talán még minőséget is kapsz, kisebb az esély a "tévedésre".

2021. febr. 10. 17:49
 9/15 A kérdező kommentje:

Pihenés tekintetében, én eddig hét óra alvásidőkkel jól elvoltam, többet nem is tudnék szerintem.


Mindenképp szükséges a napi nyolc-kilenc óra minőségi alvás? Ha ebből csak hat-hét van meg rendszeresen, az hátráltatni fogja a fejlődést?

2021. febr. 10. 17:52
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Hat elegge szamit a genetika is h ekkorara legyel. Eloben megnagyobbak 😅 egy atlag testepito eltorpul melettuk. Van akinek kevesebb kox is eleg az is eleg emberfuggo. Haverom 3x annyitol nez ki ugy mint en egy kis testotol pedig meg novizik is. De ha ez tetszik gobdolom ugyis mindent megteszel h minel nagyobb erosebb legyel. Aztan majd akkor kiderul nalad hol a hatar 🤷‍♂️
2021. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!