Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok zsírmentes...

Hogyan tudok zsírmentes tömeget növelni?

Figyelt kérdés
190 cm vagyok és jelenleg 87 kg. Fogytam 6,4 kg-ot az utóbbi egy hónapban, mert rááltam a zsírcsökkentett, fehérjedús diétára (170 g Ch,196 g Fehérje és 30 g zsír). Szeretném ezt még egészen 82-83 kg folytatni. Legfőképpen a hasamat szeretném eltüntetni, egyébként jó úton is járok. Nem tudok most konditerembe járni, szerintem mire nyitnak, addigra elérem ezt a célsúlyt, 2 naponta 150 fekvőt szoktam csinálni 20 kg pluszsúllyal, heti kétszer futok 6-10 km-t. A kérdésem, hogy hogyan tudok majd felszedni 8 kg-t(90 szeretnék lenni), hogy ne a hasi zsírom növekedjen? Továbbra is maradjon a 30 g zsír, csak a szénhidrátot növeljem, minőségi szénhidráttal? Vagy a fehérjét is kell? Nem gondolom hogy a napi 3 g/kg fehérje az jót tesz a vesének, elegendő "csak" 2,5 g is? Tervezek ehhez heti 3x konditermet, a futást azt mindenképpen megtartanám.

2021. febr. 11. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Tiszta kajaval. Eleg a 2g feherje is am. A zsirt emelheted 1gre is. Kell a tesztoszteron szint miatt. A cht is emelnem kicsit majd. Legyel majd kcal tobbletbe de eleg + 2-300kcal. De ugyis latod menet kozbe min kell finomhangolni. A cukrot, peksutit meg ilyesmiket tovabbra is hanyagold max heti 1 csalo nap. Ha szaraz izom kell.
2021. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elvagyok ezzel a kajával, abszolút nem hiányzik semmilyen édesség, vagy péksüti, úgyhogy így rendben lesz.

Nagyon köszönöm!

2021. febr. 11. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
100g zsír mehet naponta max. Ch mehet 3-400g fehérje az elég ami most megy.
2021. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!