Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudnék kezdeni a tárdeimme...

Mit tudnék kezdeni a tárdeimmel? Hogy ne fájanak.

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat futottam olyan napi 3-4 km de amiota a korona tart tavaj március óta szinte nem futok semmit ezért elkezdem ujra futni (február 1) és most csak napi 1-3 km futok attol fugy hogy menyire fáj a lábam és hogy mennyire zihálok.

Mivel közép iskolás vagyok napi 6-7 orát ülök az oráimon.

17 éves vagyok 180 magas és 60kg.

És 3 napja szint ekibirhatattlanul fájnak a térdeim csak akkor nam fáj ha ujra futok. Az orvos azt mondta hogy hülye vagyok mint régen.



2021. febr. 14. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mai orvosok csak ilyen vicceket tudnak mondani. Csak arra jók, hogy kiirjanak valami szart, amitől vagy jobb vagy nem, de az biztos :D


Kollagén ízület védő?

2021. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rosszul ülsz? Én egy időben pl mindig felraktam a lábam másik székre vagy az asztalra miközben a képernyőt néztem és egy idő után iszonyúan fájt miatta a lábam. Esetleg minden óra után mozgasd át a lábaidat, sétálj egy kört.

Amúgy igen, kollagén, izületvédő, sok folyadék. Az orvos meg... nem változott a véleményem, hogy a háziorvosok legalább fele alkalmatlan a munkájára, annyit tudnak hogy "pihenj, ne stresszelj, itt egy "algopyrin/antibiotikum". Covid alatt meg csak még rosszabb lett a helyzet.

2021. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az orvosunkat nem véletlen hivja szinte mindenki mengelének.

Köszönöm a válaszaitokat.

2021. febr. 14. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:

2# ne is mond a covidot :D nálunk az orvosok teszt nélkül be sem engednek :D érdekes, be vannak oltva, de nem engednek be, miert? Mitől félnek? Hát bevannak oltva már nem? :D akkora hülyeség. A haveromnak flexazas kozben belepattant a lap a homlokaba, vérfürdő, nem volt teszt azt mondta az orvos hogy először teszteljen :'D ha elvérzett volna akkor meg covidban meghalt :D marha vilag lett. Sajnos ez nem pletyka es kitalacio, ez megtörtént eset, ami nálunk SK ban megy az már szinte fáj. Aztán most meg jön az, hogy ha nem szomszédos országokból jönnek haza, akkor karantén, olyannak is karantén, aki be van oltva, most mi van? Ez meg a rokonom, pontosabban a nagynéném ről van szó... Debilek sajnos :D


De bocsi az offert 1#es voltam.

2021. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: Kicsit offolok én is. Abszolút elhiszem, engem egyszer sürgősségiről akartak hazaküldeni éjjel 3-kor amikor mondtam, hogy nincs nálam a tajkártya. Ott álltam vérző szétrepedt szájjal, hogy hát azért mégse lenne jó, ha emiatt 2 órával később varrnák össze. Aztán duzzogva 10mp alatt megtalált a rendszerben :)

Egyébként valószínűleg nem magukat védik covid ellen ilyenkor, hanem hogy ha nincs teszt akkor utána át kell fertőtleníteniük mindent és nincs kedvük hozzá. Ami egy átlag Mari néni unatkozós panaszkodásnál még jogos is lehet, de azért ilyen esetekben menjen már a f..ba :D

2021. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1/3#: én havi egyszer németországban vagyok egy hétre munka miatt Mi úgy oldotuk meg hogy ingázos papirt kapunk anémet fönöktöl és instant 2 tesztet csinálnak nekünk (amit persze a fizetésemböl vonnak le) a határon csak anyit szoktak kérdezni hogy románok vagyunk-e? mi simán bejöhetünk.



de visszatérve az eredeire kollagént/izületvédöt tudtok mondani(jó ár érték arényut)? vagy valamit amit helyette ithon tudnék enni.

2021. febr. 14. 23:38
 7/7 A kérdező kommentje:

5# 10 orán át várakoztattak egy sima röngenre utana pedig még 5 orájukba telt mig elmondják hogy nem eltört a karom manem egy rohat nagy zuzödásom van.


amugy igyyis sok dolga van valakinek az egeszseg ugyben (dolgoztam benn) de a korona miatt sokal tobb a dolguk de a fantiek szabájait be kell tartani.

2021. febr. 14. 23:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!