Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves lány vagyok, 165cm,...

16 éves lány vagyok, 165cm, olyan 58-9kg kb. 1 héten 4x-5x lejárok edzeni terembe. Hétfő: mell, bicepsz-tricepsz Kedd: láb, fenék Szerda: kardió Csütörtök: hát,váll Péntek: láb, fenék Ez így mennyire lesz hatásos szerintetek?

Figyelt kérdés

Kicsit kéne fogynom is, azért van a kardió nap:) de másképp ez a terv így jó? Tudom a kajára is oda kell figyelni.

Még az az 1 kérdésem van, hogy mennyi kcalt kéne egyek, hogy fogyjak? Mivel több helyen megnézteem és mind mást mutat, ilyen 100-200kcal eltérés van, és az számít mert az a 100-200kcalra 1 banánt megtudok még enni:DDD



2021. febr. 15. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb edzes utanra tennek 2-3x30p kardiot, nem kulon nap heti 1x. Mell edzessel azert ovatosan ha lany vagy. Ezen kivul am full jo. Sajna a kcalt magadnak kell kitapasztalni. Ezek csak atlagok. Kicsit mindenki mas. Figyeld a sulyod meg a tukrot. A szerint finomhangold.
2021. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor edzés utánra teszem, köszi szépen. De akkor szerdán mire edzek???
2021. febr. 15. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az edzésterved egész jó. Szerintem iktass be még a hasi izmokra is edzést. Én úgy szoktam, hogy minden izomcsoportot megmozgatok, nincs külön testrészekre egy napi adagom. Az alapanyagcseeédet számold ki (segít az internet) és annyit egyél mellé, amennyit lemozogsz, ha fogyni akarsz, akkor kicsivel kevesebbet. Nálam +-100 kalória nem sokat változtat, de ez egyénfüggő.

Én ,,bemelegítésnek" kardiózok, mert így utána már könnyedén megy a has, láb, kar, néha hát.:)

2021. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziaa. Akkor lehet szerdán hasazok egyet:0

Én nem tudom azt bemelegítésnek csinálni, mert elfáradnak a lábaim vagy úgy mindenem és akkor gyengébben megy az edzés, de utána ezentúl mindenképp fogok kardiózni:D

2021. febr. 15. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Nem baj, szerintem bármikor beiktathatod a kardiódat.;)
2021. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó lesz
2021. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előttem kb. mindent leírtak, ha tudod mik a jó minőségi kaják akkor jó lesz.
2021. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
💪👍
2021. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!