Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyivel vethet vissza egy...

Mennyivel vethet vissza egy üveg bor és/vagy egy kis vodka egy alkalommal?

Figyelt kérdés

Hány napot bukok vele? Úgy tudom, hogy az előtte és utána lévő 1-2 napnak annyi kb., aztán visszaáll minden.

Szálkásítok, lassan a végénél tartok, otthoni edzésekkel és futással. Nem rúgtam be több mint fél éve már, és minél kevesebb piától szeretném elég jól érezni magam. Csak nem tudom, hogy mennyit buknék vele.



2021. febr. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semennyit. ha fel evente megiszol egy uveg bort, akkor semmi bajod bem lesz, ha normalisan eszel elotte, es sok vizet iszol lefekves elott, masnap delutan meg edzeni is nyugodtan elmehetsz
2021. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha kicsit jobban betesz nekem ennyi idő után, az edzős dolog akkor is érvényes, és semmi bajom nem lesz akkor sem, ha kicsit szétcsúszok? Vagy 1 üvegnél többet is legurítok?
2021. febr. 15. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz másnap edzeni, de ha annyira szétcsúsztál, akkor valószínűleg nagyon nem esik majd jól, úgyhogy inkább számolj utána pihenőnappal.
2021. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2021. febr. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!