Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a lányok hogyan csináljak...

Ezek a lányok hogyan csináljak hogy ilyen az alakjuk?

Figyelt kérdés

[link]


Hogyan lehet ilyen szép kerek a feneke és vékony a combja? Annyira szeretnék ilyen lenni és tennék is érte de egyszerűen nem tudom hogyan edzek fenékbe anélkül hogy olyan lenne a combom mint egy bikáé.



2021. febr. 17. 12:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Heti 3x bőven elég, de az kemény legyen. Ha full lapos vagy, akkor kb 2 év, mire ilyen lesz. De már előbb is látszik az eredmény, csak még azért nem ilyen lesz.
2021. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Miért akarsz ilyen bazi nagy segget? Oké hogy formás meg minden, de ez már a nem szép kategória.

Egyébként vannak csajok, akiknek a genetika is közbe szól. Nekem férfiként genetikailag nagy és formás a seggem nem edzettem rá sosem. Van akinek ilyen van akinek nem, van akinek ez tetszik van akinek nem.

2021. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ilyen a genetikám, ez a homokóra alak, pedig sosem edzettem rá.
2021. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon fullos a csajszi 😍 Ismerek par ilyesmi versenyzo csajt es nem csak instan ilyenek 😉 Am nagyon szamit a genetika.. de jo etrenddel meg kemeny edzessel azert jol formalhato. Evek alatt..
2021. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
xD szilikon a seggedbe. De hogy néz már ki? :D
2021. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
75%
Ne akarj ilyen lenni. Borzalmasan aránytalan.
2021. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ilyen nagyot csak hirtelen ezt talaltam. Kisebb a celom
2021. febr. 17. 19:07
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az instagram nagyon álvilág. Persze van ami hasonlít a valóságra csak nem tudjuk, hogy mennyire. Nem nézed ki ezekből a seggcsajokból, hogy fotosopolnak, de előtte csinálnak 50 képet, amiből egyet kiválasztanak? Viszont van egy pont (mindenkinél más), ami után már undorító. Mondjuk neki még nem olyan borzalmasan nagy de ettől kisebb is lehet szexy. Nem lesz bika combod ha guggolsz.
2021. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nekem nem jönnek be a linkelt lányok. Nem tudom, mi annyira eszméletlen rajtuk. Ekkora nagy fenék nem szép.
2021. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
40%

Miért nincsen megelégedve mindenki a saját külsejével?

Miért kell más bőrébe bújni

Attól hogy neki jól áll neked nem biztos

2021. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!