Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fűrészelést végezhetem alsó...

A fűrészelést végezhetem alsó madárfogásban is, vagy úgy kell tartsam a kezem, mint kalapács bicepszkor?

Figyelt kérdés
Mi a különbség? Ma kipróbáltam, és alsó madárfogásban jobban éreztem a hátam, mert normál fogásban a hátsó vállam terhelődik, de a hátam nem valamiért.

2021. febr. 18. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Dábljútíef
2021. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En minden hat gyakorlatot madar fogasba csinalok. Sokkal jobban dolgozik a hat, kevesbe kap a kar. Bar az ALSO madarfogast nem ertem furesznel.. mivel akkor parhuzamosan van a suly nem lehet also fogas 🤔 Ha a hatso vallad erzed akk nemjo vmi. Biztos fureszrol beszelunk? Hova huzod? Furesznel a csipohoz huzzuk mint a dontott torzsut csak egykezessel es parhuzamosan, nem a mell ala ahogy sokan csinaljak.
2021. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na újra, mert nem kicsit hiányos a kérdés, nem is értem, miért...

Döntött törzsűt próbáltam ki egykezessel alsó madárfogásban, és az vált be. Ezt akkor lehetséges és érdemes inkább így végezni akkor?

Illetve mi van, ha fűrészelésnél nem párhuzamos a súly, hanem más tartásban, és alsó madárfogásban végzem a gyakorlatot?


Tehát úgy tapasztaltam, hogy a döntött törzsűt alsó madárfogásban végezve hatásosabbnak bizonyul a gyakorlat, és ebből kiindulva a fűrészelést is szeretném így végezni. Ezzel lenne valami probléma? Így nem szoktam látni végezni.

2021. febr. 19. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy mar ertem... sokan szeretik also madar fogasba a dontott torzsut. Ugyis nagyon hatasos. Nekem a csuklom nem szereti ezert felso madarba csinalom. Hat ha igy csinalod a donotottet akk sztem folos egykezessel is ugyanigy. Kevesebb sullyal is lehet meg ugyanaz a resz kap. Amugy en nem vagyok oda a fureszert. Inkabb a kabeles evezest vagy a t-rudat preferalom.
2021. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy varja ruddal is csinalod? 😀 vagy csak egykezessel
2021. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Otthon edzésről van szó, és nincs sok eszközöm, úgyhogy marad az egykezes. És a fűrészt egyébként csak párhuzamosan lehet, vagy madárfogásban is?
2021. febr. 19. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet vegulis, de akkor ne furesznek hivd 😀 Csak siman egykezes dontott torzsu. Koncentraltabb es nagyobb a mozgastartomany is viszont kevesebb suly. Nyilvan jobb lenne ruddal, nagyobb sullyal es utana valami egykezes evezes, de igy se rossz ha erzed. Valahogy meg kell oldani otthon.
2021. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!