Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhető nőként natural ? Hogyan?

Elérhető nőként natural ? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nőként hozható egy hasonló izomtomeg ilyen szárazság mellett? Sima súlyzós testépítő edzessel natúralban elérhető izomzat és szalkassag? Hany % testzsir lehet vajon?


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. febr. 19. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ő nem tiszta. Utolsó kép árulkodó és a 3. képen látszanak a vastag erek, ami a koksztól szokott lenni. Kis teszto befigyelt az tuti
2021. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerontem el lehetne érni, nagyon kemény munka árán, de ő nem ezt az utat választotta.
2021. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem tetszik ez a felfuvalkodott hólyag 😀 Bablevest neki éjszakára! 😀
2021. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem el.
2021. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Akinek van egy kis szeme hozzá, egyértelműen látja a szerhasználat jeleit. Bár nem hiszem, hogy sika tesztót használna, kemény és száraz izmai vannak, ami méghozzá be sincs laposodva. Stana, primo, anavar, talán clen, ilyesmik mehetnek neki.
2021. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem a koxtol eres valaki hanem az alacsony tzstol.. meg miaz h nem sima testot hasznal mert kemeny es szaraz meg nem lapos. Sima tesztotol is kemeny leszel meg szaraz es kerek ha jol kajalsz meg edzel 😀

Am megeshet h natural ha k.rvajo a genetikaja meg evek ota edz es tartja a kajat. De eleg ritka.

2021. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem a koxtol eres valaki hanem az alacsony tzstol.."

Ez igaz, de mi az erek vastagságáról beszéltünk, nem pusztán az "erességről"

2021. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lool milyen szakertok 😅 hany kuratok volt eddig milyen cuccokkal?
2021. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koximaxi
2021. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!