Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj a hátam a nagyobb súlyoktó...

Fáj a hátam a nagyobb súlyoktól, mit csináljak? Milyen jó törzsizom-erősítő gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Felhúzás, stb. nem játszik, azokat nem is bírom csinálni... kb. csak a felhomorítás megy, az összes többinél fáj a hátam..
2021. febr. 19. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. A plank segített.
2021. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Hat akkor valszeg szabalytalanul csinalod. Vegyel vissza a sulybol. Nekem is fajt regen. Gyenge volt. Addig sz.r csinalni de eroltetni kell. Csak figyelj h szabalyos legyen. Nekem mar 3x annyi sullyal megy mint fel eve. Megerosodik az! Am a hiperhajlitas is jo ra. De a dontott torzsu evezestol vagy t-rudtol is erosodik pl. Miota edzel?
2021. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja
2021. febr. 19. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja ertem. Es gondolom otthon edzel. A felhuzast azert nem konnyu gyakorlat.. meg kell tanulni a teknikat vagy le is serulhetsz. Szerintem akkor huzockodj, evezz ruddal, fureszelj meg csinalj hiperhajlitast. Ha ezek megoldhatok. Meg fog az erosodni par honap alatt.
2021. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezek mennek, igen (kivéve a hózóckodást).


A haskerék milyen? Hátfájósoknak nem való?

2021. febr. 19. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

fájó háttal szerintem sok lenne a haskerék még térdelve is.

egy alap gerinctorna gyakorlatsort nézz ki és csináld végig heti 2x.

amiben nem csak erősítő gyakorlatok vannak,hanem gerinccsavaró,gerinc hajlékonyságot fejlesztő és csigolya széthúzó gyakorlatok is.

2021. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg először szakorvoshoz kène elmenni, hogy alapjáraton egészséges-e a hátgerinced, csak mert a legtöbb embernek nem az, így el tudod kerülni azokat a gyakorlatokat, amik esetleg még rontanak a helyzeteden.
2021. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!