Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tűnök még véznának ?

Miért tűnök még véznának ?

Figyelt kérdés

1 éve 173 cm voltam és 58-60 kg. Full vézna.

Most 176 cm és súlyban 72 kg, szóval 1 év alatt legalább +12 kg vagy 14.

Igaz nőttem 3 centit is, de akkor a magasságomhoz illő súly alatt voltem vagy 14-el most meg csak 4-el de mégse tűnik sokkal nagyobbnak.

Más ilyen magassággal 65-70 kg és rendes alkatja van, én meg 72 kg-val vékony.

Kéne lennem vagy 80 kg-nak hogy kinézzek rendesen, más meg akkora súllyal és magassággal már kigyúrt.

A hasam se hályasabb sokkal mint akkor volt.


2021. febr. 25. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen felesleges agyalni, próbálj meg még több izmot építeni.
2021. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert vézna vagy
2021. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
176 cm meg 72 kg szerintem fiatalon jó arány. Vannak akik ehhez a magassághoz 70 kg sincsenek mégis nagyobbak.
2021. febr. 25. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondom vézna vagy, nehéz a vázad, de kevés a hús rajtad
2021. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor a csontom nehezebb és azért nagyobb a súlyom mint ahogy kinézek ?

Hát ennek előnye meg hátránya is van. Előny hogy nagyobb súlyt felszedhetek mint más ugyanekkora magassággal, de hátrány hogy szarabbul nézek ki mint más ugyanakkora súllyal.

2021. febr. 25. 11:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kell másokhoz hasonlítani magad.
2021. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mutass valakit aki 70kg-val közel 180 centisen "kigyúrt". Szerintem nagyjából annyiról van szó, hogy saját magadat kritikusabban látod, mint másokat. Főleg, hogy 1 éve iszonyat sovány voltál, látszik hogy zavart és zavar most is és emiatt látod véznának magad.

Másik ok lehet az is, hogy akit kigyúrtnak látsz az lehet csak karra edz, meg esetleg mellre és pólóban "kinéz valahogy", miközben lehet szinte semmi hátizma nincs, a lába meg fogpiszkálónak is vékony. Vagy kevésbé zsírosodik hasra/lábra, jobban zsírosodik karra, mellre és amiatt is úgy tűnhet mintha nagyobb lenne.

A lényeg ahogy a 6-os írja, ne hasonlítsd magadat másokhoz, eddzél magad miatt, aztán majd jön az eredmény.

2021. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, és egyetértek a 7-essel. Ugyanakkor átérzem a kérdező problémáját. Általában az ember ropinak, semmilyenek, vagy hájpacninak érzi magát. Legfeljebb úgy, hogy egész jók az alapjaim, de... És ezért kezd izomépítésbe. És valahol mindenki skubizza persze a többieket is, csak nem szabad nagyon beleragadni a másokhoz hasonlítgatásba, és nincs értelme azon sokat keseregni, ha skinnybb:-) vagy az átlagnál.
2021. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idős vagy, kérdező?
2021. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

20. Csak az a szar hogy azt hittem felszedek 10 kg-t és jó lesz, erre meg 12-14 kg után is vékony vagyok .

Pl Justi Geathje 180 cm és 70 kg de egész jó.

2021. febr. 25. 17:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!