Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kollagént bele kell számolni...

A kollagént bele kell számolni a fehérjebevitelbe?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beleszámolni. Az egy fehérje peptid, és annak nem az izomépítéshez van köze.
2021. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
A bevitt fehérje amúgy sem 100%-ban a izomépítéshez szükséges. Igen, természetesen bele kell számolni, ahogy a növényit is (csak mert pár ember számára ez sem világos).
2021. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem számolják bele. Csak az állati eredetűt szokták nézni.
2021. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kollagén is állati eredetű :D
2021. febr. 28. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a kollagén állati eredetű és bele kell számolni, ahogy a növényit is bele kell én erről beszélek. Régen amúgy én is hittem ilyenekben, az pl. hogy csak az állatit számoltam, az egy jó módszer volt arra, hogy annyi fehérjét egyek, amitől már pattanásosodtam. :D Na mindegy, engem nem érdekel, hogy ki mit számol, de ez pl. elég egyértelműen egy ilyen dogma, amiből a tápkieg cégek profitálnak.
2021. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!