Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A termekbe kérik/nézik a...

A termekbe kérik/nézik a sportorvosi igazolás meglétét? Mikor/Hol büntethetnek meg érte, ha nincs?

Figyelt kérdés
A tagsági/versenyengedély már megvan, csak a sportorvosi igazolás hiányzik. Viszont oda időpontot csak április elejére kaptam. Így nem tudom, ha elmegyek egy most is nyitva levő terembe, akkor ott kérhetik a sportorvosi igazolást is, vagy csak a tagságit/versenyengedélyt nézik? Vagy terme válogatja? Netán csak a hatóságok nézik a sportorvosit?

2021. febr. 25. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk megnézték a teremben, és le is fénymásolták, ott van náluk a recepción a másolat. Sportorvosiról is, mivel azt eleve az egyesületi tagsági könyvbe bélyegezték.

Akkor büntetnek, ha jön egy ellenőrzés a terembe, de akkor téged is meg a termet is. A termet akár 6 hónapra is bezárhatják. Biztos terme is válogatja, mennyire veszik ezt komolyan, nálunk nagyon. Nem járhat senki, akinek a papírjai nincsenek rendben.

Magán sportorvosok is vannak, a sportorvosi intézetbe (nem emlékszem a pontos nevére) tényleg nagyon sokára adnak időpontot, de egy magánorvosnál könnyen találsz előbb. Nekem egyik héten foglalva a következő hétre volt időpont.

2021. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!