Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testedzéssel foglalkozók, ti...

Testedzéssel foglalkozók, ti hogy vélekedtek a koronavírus vakcináról?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam, hogy ha elkapnám, és akár a legenyhébb tünet is megjelenne rajtam, akkor több hét kihagyás tanácsolt. Ennek megelőzése végett elgondolkodtam, hogy érdemes-e beadatni magamnak az oltást. Ha számít valamit, akkor szálkásító időszakban vagyok, az utolsó kilók következnek, és nem szeretnék időt bukni. Ezután szeretnék tömegnövelésbe kezdeni.

2021. febr. 26. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Regisztráltam vagy regisztrálni fogok.
Nem regisztráltam, de tervezek.
Nem regisztráltam, de nem is tervezek.
Más, leírom kommentben.
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Én regisztráltam, de egészséges fiatalként nem tűnik úgy, hogy idén sorra kerülök... majd meglátom, mi lesz, a regisztráció nem jelent még elkötelezettséget.

Először 100% nem akartam oltatni, de egy sporttársam még novemberben elkapta, nem voltak nagyon erős tünetei, kórházba sem került, de még mindig nem állt vissza a teljesítménye a fertőzés előttier. Ez engem eléggé megijeszt.

2021. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Tervezek regisztrálni, de szintén egészséges fiatal vagyok szóval még hónapokig biztos nem kerül rám sor, ezért ráérek dönteni. Kérdés az is, hogy milyen vakcina lesz amikor sorra kerülök. Az orosszal még talán, de a kínaival nem igazán akarnám beoltatni magam. De talán ezekről is több infó lesz pár hónap múlva. Mondjuk ha bevezetik, hogy sehova nem mehetsz ha nem vagy oltva, akkor sok választásunk nem lesz.
2021. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
En mikor elkaptam csak megfazas szeru volt. 3 napig tartott de mar 2.nap ugyanugy edzettem. En se a virustol se az oltastol nem felek. De csak akkor adatnam be ha ehhez kotik pl h jarhassak kondiba vagy elmehessek nyaralni. Akk adjak kitizgat. De foloslegesen nem kéne.
2021. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
4-es szóval te az a tipikus leszarod a többieket fajta idióta vagy. Értsd már meg hülyegyerek hogy a vírus 2 hétig van a szervezetedben és addig te simán átadhatod akár 1000 embernek is. Bárcsak apád védekezett volna annak idején...
2021. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Ahha toklesz@rom ezt a kabaret mar. Aki be van sz@rva az ne menjen mashoz kozel meg legyen otthon sokat oltsa magat hetente vagy amit akar oldja meg. Ahogy elnezem a veszelyesztetett korosztalyt se nagyon erdekli mert mindenhol tomeg van. Felveszem a szajkosarat ahol muszaly de mast micsinaljak.. nem ez a legnagyobb gondom..
2021. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Inkabb nyelvtan órára kéne járnod konditerem helyett utolso
2021. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Jaj hagyjuk márr ezt a drámázást hogy "veszélybe sodorsz másokat".

Aki hozza a szabályokat de megszegi az nem baj, de egy átlagembernél igen. Adasd be te a vakcinát másokkal meg ne törődj.

Egyszerűbb fosnibmeg maszkot hordani és vakcinázgatni mint mizogni, vitamint és rendes kaját enni.

2021. febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen idióták miatt van ennyi fertőzött. Ha valakinek van egy komoly alapbetegsége, az szedheti a vitamint meg edzhet, ettől még akár bele is halhat a fertőzésbe vagy a szövődményeibe. És nem mindenki tehet arról, hogy alapbetegsége van, sajnos a legtöbb betegség nem kerülhető el egészséges életmóddal.
2021. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
En majd maximum akkor fogom beoltatni magam ha mar tenyleg nem mehetsz sehova anelkul. Pl. Moziba, fesztivalra, bulizni, stb. Mert ez lesz a vege ennek a sztorinak.
2021. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
8 akkor zabáld a krumplit amit kapsz te papucs
2021. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!