Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne okosba megoldani...

Hogy lehetne okosba megoldani az edzőtermi sportolást?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a kigyúrt ember féle,de ahogy itt a tavasz,a 20+ C° hiányzik hogy nem tudok egy jót fekvenyomni,felhúzni,gépen edzeni. Azt szeretném kérdezni hogy van e olyan szabadtéri kondi ahol vannak francia rudak,állványok,gépek gondolom nincsenek mert tönkremennének az esőben.

2021. márc. 1. 19:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Hallotam róla hogy az igazolással rendelkezők bemehetnek a terembe is,csakhát nem tudom adnának e nekem versenyengedélyt.
2021. márc. 1. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Betörsz éjjel, leedzel, letusolsz, azt hazamész 😀 Ha már ennyire életbevágó ez az egész téboly 😀
2021. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért a sportolást sokan nem tartják tébolynak...ha erre gondoltál.
2021. márc. 1. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Miért hivatásos sportoló vagy hogy engedély kellene?


Ha van szabadkondi felétek akkor azon edz ha nincs akkor meg millió videó van " karantén workout" címen.


Mellesleg mamához tessék kimenni kapálni, meg felásni a kertet hidd el jó lesz

2021. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan sétálj be a termekbe, és kérdezd meg, hogy tudnak-e versenyengedélyt adni. Sok helyen működik most ez a dolog, persze nem ingyen.
2021. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi már lassan egy hónapja járunk kondiba
2021. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha magadtól nem jössz rá erre akkor nálad már kizárva az "okosba" szó.
2021. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!