Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pamela Reif videói mennyire...

Pamela Reif videói mennyire hatásosak? És mennyi idő alatt érhetek el látható eredményt velük?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, szóval elsősorban a formásodás lenne a cél. Nektek mennyire váltak be a videói?

#edzés #PamelaReif
2021. márc. 2. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
😹😹😹
2021. márc. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Semmit nem érnek sajnos 🙄
2021. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdonek igenis jok. En Chole Tinggel kezdtem, ami kb ket honap utan mar volt eleg nehez. Utana Pamelat kezdtem el, nala sokkal jobban erzem az ego erzest az izmaimban es nehezebb is a szunetek hianya miatt. Hasizmom kemrnyebb, kitapinthao. Chole utan mar latszodott a hasamon a "11 line". Comb es vadli is tapinthatoan kemenyebb. Persze nem nezek ki ugy, mint egy fitness modell de formasodas es erosodes a cel, hogy kesobb megeroltetott edzeseket is birjak.

En nem ertem azt,aki ennyire leszolja. Nyilvan nem egy darab videot kell csinálni hanem annyit, hogy kijojjon a 30/45/60 perc, amennyit epp kituztel magadnak. Resistance banddal es sulyzokkal is egyszeruen ki lehet egesziteni az edzest. Kezdokent a sajat suly is nehez tud lenni, foleg mivel altalaban a felsotest nem tul eros ilyenkor. Sulyzos edzest is csak fokozatosan lehet, konnyu sulyokkal kezdve.

2021. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 hét után látható változás van a hasamon, de kinek mi
2021. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi? Rászáradt a ge cci?
2021. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
persze, minden edzés után egyre több :D
2021. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
72%
Szerintem is hatásos, csináld nyugodtan
2021. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!