Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha felhúzásnál az alsó háti...

Ha felhúzásnál az alsó háti szakaszom egyenes, de a felső nem igazán, az is gond?

Figyelt kérdés

Így nem teszem tönkre a derekam ugye? Viszont a felső hátamat igen?

Eleve nem tökéletes a tartásom, lehet ebből adódóan is görbe picit a hát. Ez mennyire probléma? Valami tipp? Esetleg kisebb súly?



2021. márc. 3. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdőknél gond. Profiknál azért látod hogy esetleg kicsit görbe valamelyik része, mert ők már kialakítottam a hosszú évek során olyan technikát, amivel úgy megfeszítik a hátukat hogy nem esik baja a csigolyáknak. Ezt tanulni nem lehet, ezt ki kell fejleszteni.

Szóval egyenes háttal húzz az elején mindig!

2021. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor lejjebb vegyem a súlyt?

Mondjuk lehet csak szemből látszik picit görbének. Oldalról nem tudom milyen, csak kisebb súlynál néztem félre a tükörbe, a derekat figyeltem akkor is leginkább.

2021. márc. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!