Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Holnap végezhetek hiperhajlítá...

Holnap végezhetek hiperhajlítást, ha ma felhúztam?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még. Úgy tudom, az gerincfeszítőt minden nap szabad edzeni. Tehát akkor mehet másnap? Ha izomlázam van, akkor is?

2021. márc. 3. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem szabad minden nap edzeni. Annak is kell az 1 hét pihenő. Izomlázra ne eddz.
2021. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szabad minden edzesen, de nem kell kulon mindig mivel szinte minden gyakorlatnal dolgozik amit allva vegzel. Ha csak bicepszezel ruddal, vallbol nyomsz allva, guggolsz, vagy fureszelsz.. tokmind1 kb. De felhuzas utani nap szerintem teljesen felesleges. Egyik legnehezebb gyakorlat hagyd regeneralodni az tobbet er. Amugy milyen edzesterved van h felhuzas utani nap van benne hiperhajlitas? 🤔 mind a 2 hat gyakorlat foleg.. jo a felbuzas akár lehet kulon nap is de akkor ne melle rakj hat edzest. Vagy teljes testet edzel vagy what?
2021. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően csak arra figyelek, hogy gyakrabban hiperhajlítsak és hasazzak, mert azokat gyakrabban is lehet.
2021. márc. 4. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!