Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Chicken McNuggets meg a...

A Chicken McNuggets meg a Chicken Burger az jó kaja edzés mellé? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 03:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

A Chicken Burgernek ilyen a tápértéke:


Energia (kJ) 1453

Energia (kcal) 347

Zsír (g) 16

amelyből telített zsírsavak(g) 2

Szénhidrát (g) 38

amelyből cukrok (g) 5

Rost (g) 2

Fehérje (g) 11

Só (g) 1.68

2021. márc. 4. 03:37
 2/22 anonim ***** válasza:
Az a része a nem mindegy, hogy milyen a szénhidrát tartalma, illetve hogy mennyi ,,műanyag" van benne.
2021. márc. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A "muanyag" tartalom alatt mit ertesz?
2021. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
A hús tele antibiotikummal és mindenféle rossz cuccal, tele mindenféle ízfokozóval, hogy finom legyen és vedd újra és újra. Ez ha tetszik ha nem, egy szemét nagyüzemi kaja.
2021. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Az a vicc, hogy a bolti hus is teli van antibiotikummal, foszforral. Ha frissen bontod (vagy elotted a hentes pultnal frissen bontja a hentes) a vakuumcsomagolt hust, erzed a vegyszerek szagat.

Minden esetre ertem mire gondolsz. Meg a terfogat novelot is ide raknam.

Egyebkent a feherje mint makrotapanyag is polimer, azaz felepitese kozel muanyag.

2021. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Csak az nem mindegy, hogy mellette saját magad készíted el, tudod hogy kb mi van benne, tudsz mellé friss zöldségeket venni stb.
2021. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen, igy van.
2021. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért nem jó, mert müanyag és elkényzet. Ha magad fözöl, azzal legalább tudod, hogy kb. mi van a kajádban.
2021. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok vegán, de egy ideje azért nem eszek húst, csak kb. havi egyszer-egyszer mert néztem videókat arról hogy hogyan is működnek a vágóhidak, meg a húsüzemek...


Mostanában szoktam rá kicsit a mekis kajára, pár hete.


Én úgy tudom, hogy a meki ugyanonnan szerzi be a húsokat, mint a SPAR, Tesco, stb. azokat a húsokat, melyekre rá van írva hogy “100% magyar termék”.

Tehát ilyenszempontból ugyanaz.

Ami a boltban van, az sajnos ugyanúgy tele van antibiotikumokkal...


Vagy ha esetleg a meki mégsem ugyanonnan szerzi a húsokat, akkor sem lehet szerintem rosszabb minőségű, mert konkrétan a bolti húsnál nem igazán lehet rosszabb semmi.


Igazából ha már húst eszek, akkor szabadtartásút kéne vásárolnom, csak olyan helyeken ahol tényleg olyan a hús és minőségi is, 3*-4* annyiba kerül...

Bár lehet hogy akkor azt kéne megvennem és akkor csak hetente 1*-2* enni húst.


Viszont a mekis kaja meg nagyon finom.

2021. márc. 4. 11:22
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

Azért vicces hogy azok beszélnek szemét kajáról akik olyan port isznak ami gyártás során keletkezet felesleges szemétből van :D

Nincs vele baj, csak azért legyünk logikusak. Amúgy manapság kb minden kaja szemét.

2021. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!