Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan kéne ilyen edzéstervet...

Honnan kéne ilyen edzéstervet szereznem ingyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy edzéstervet, azt szeretném ha nagyrészt saját testsúlyos gyakorlatokból állna...


Húzódzkodás, tolódzkodás, az megoldható, van hozzá “állványom”.


Ezenkívül egy sima, semmi extra fekvenyomó padom is van.

Van egy sima rudam, illetve egy francia rudam is...

Ehhez van 30 kilónyi súlyom.


Van 2db egykezes súlyzóm, 5 kilósak.


Ennyi amivel rendelkezem.


Semmit nem tudok az edzésről.


170 cm magas vagyok és 66 kiló...


Van olyan edzésterv ami nagyon alap és nem kell hozzá szakértő?


2021. márc. 4. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beguglizod, a youtubon pedig megnézed hogy hogyan kell normálisan végrehajtani az adott gyakorlatot
2021. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó, de van valami oldal amit ajánlotok?

Mert annyi van...

2021. márc. 4. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:
2021. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az edzésterv annyira nem fontos ha nem vagy nagyon magas szinten. Inkább az alapokat érdemes megtanulni és konzisztensnek lenni. Kezdj el valami basic dolgot, annyira nem is fontos, hogy miből mennyi csinálsz, csak naplózd, aztán majd változtatsz a paramétereken (volumen, intenzitás, gyakoriság), ha nem fejlődsz. De ezeknél fontosabb, hogy megtanulj egyáltalán szabályosan végrehajtani gyakorlatok, nehéz szériákat végezni stb.
2021. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi! És mi a jobb? Ha minden testrészre “gyúrok” egy kicsit minden nap, vagy ha leosztom testrészekre a napokat?
2021. márc. 4. 15:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Én isbemegyek a boltba oszt ott is pénzer adnak kenyeret.Simát,az alpot.Ha valaki esetleg tud ingyen alap,sima kenyeret ,szóljon!
2021. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6. De megveheted a lisztet és nézhetsz innen vagy máshonnan az internetről ingyen receptet...


Én megvettem a húzódzkodót, a padot meg a súlyt, de edzéstervért nem fogok fizetni.

2021. márc. 4. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Báttya, 5 kommentel ezelőtt linkeltem be neked egy oldalt ahol MINDEN, de tényleg minden le van írva, ott is be vannak rakva videók hogy mit hogyan kell megfelelően csinálni ha a youtube se jó

Azt meg megértem hogy nem akarsz edzéstervért fizetni de ha lusta vagy elolvasni 3db 2 perces cikket akkor fizess egy személyi edzőt aki elmagyarázza ezeket neked olyan 5000+Ft/óra áron

Segíteni szeretnénk neked de azért mindennek van egy határa

2021. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem mondtam, hogy nem jó a link, de még nem tudtam megnézni...

Majd otthonról megnézem.

De amúgy köszi!

2021. márc. 4. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress rá Youtubon hogy beginner workout,lehetőleg teljes test vagy alsó-felső osztás.Athlean-x,Jeremy Ethier,Gravity Transformation csatornákat tudom ajánlani.Válogasd össze azokat a gyakorlatokat amit meg tudsz csinálni,általában elmondják hogy kell jól elvégezni a gyakorlatokat,arra figyelj.
2021. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!