Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomlázra ha ráedzek az káros...

Izomlázra ha ráedzek az káros hatással van az izmaimra?

Figyelt kérdés

Terembe nem járok mióta bezárt viszont elkezdtem észrevenni, hogy az izmaim helyett kezdenek zsírpárnák kialakulni ezért úgy döntöttem, hogy a felső testem legalább folyamatos edzésbe tartom.


Letöltöttem a home workout alkalmazást. Hétfőn kezdtem el, akkor próbaként csak egy laza lábazást próbáltam ki, utána kedden azonban csináltam egy chest intermediate illetve tegnap egy arm intermediate-t. Ma megint csinálnék egy chest intermediatet viszont annyira izomlázam van, hogy alig bírom a végtagjaim emelgetni.


Szerintetek így jó ötlet rá edzeni?



2021. márc. 4. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Átmozgatás nem árt neki.
2021. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen
2021. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor csinálom a beginnert és akkor az lazább :)


Köszönöm :)

2021. márc. 4. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 a mit?
2021. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Nincs! Én is mondig ráedzek, és élek! 😀 Szóval, toljad neki!
2021. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az még oké ha érzed az előző edzést,egy kicsit fáj de ha alig tudod mozgatni a végtagjaidat akkor inkább pihenj egy napot.Így közel sem tudod a legjobb teljesítményt nyújtani,mi értelme van edzeni ha pl csak 2/3 súllyal vagy ismétlésszámmal tudsz dolgozni?
2021. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6#

Igaza van.

Az izomlaz önmagában nem vészes.

Csak nem mindegy a mértéke.

Nálad ha alig tudsz mozogni,az nem enyhe izomláz.Sokkoltad őket,váratlan intenziv terheléssel.Nyilván kinek mi az intenziv.(Aki semmit se csinált és csinál 4×nyol guggolást suly nélkül,annak az.Aki meg 100 kilókkal guggol rendszeressen nulla izomlaza lesz tőle.)

Nem halsz meg,ha edzel,csak éppen sok értelme nem lesz.

Minek gyilkold magad?

Várj egy kicsit,nem fog semmi se történni.

Inkább legközelebb a fokozatosságra figyelj.

2021. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!