Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most hol fog edzeni a sok...

Tamara1337 kérdése:

Most hol fog edzeni a sok gyúrósmaci?:D

Figyelt kérdés
Végre bezártak a termek, ki se kellett volna nyitni a vírus közepén. Remélem bezárnak még. Sok gyúrósmacik, hogy fogjátok megoldani a sportolást?

2021. márc. 4. 23:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

Az lesz a sportjuk, hogy a GYK-ra óránként másféltucat kérdést kiírnak, hogy mikor nyitnak már a termek...


:-D :-D

2021. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Jaj annyira jo hogy ennyi joindulatu ember van koztunk. Savanyu a szolo? A szomszed lova is dogoljon meg... tipikus hozzaallas. 🙂


Vagy egy gyuros se all le veled kedves Tamara? Gondolom bottal se piszkalnanak meg 😉

Hidd el aki eddig meg akarta oldani hogy sportoljon mar reg megtette es nem befolyasol semmit.

2021. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 $$$$$ ***** válasza:
77%
Te aztan joindulatu vagy kerdező. És kepzeld el máshogy is megtudjuk oldani az edzest ha muszáj. Ebben különbözünk mi tőled. Elszantak vagyunk és változtatni akarunk magunkon. És ameddig én vagy bármelyik mas hasonlo ember nem elégedik meg magával addig bármeddig elmegy ,hogy tegyen azert hogy változzon. És én ugy vagyok vele ,hogy jó esetben nincs olyan hogy az ember elégedett magával. Mert ha valaki megelégeszik magaval akkor nem fog fejlődni és ez nem csak az edzésre igaz hanem az élet minden területére.Tehat én és a hozzám hasonlóak mindig mindent megteszünk azert ,hogy fejlődjünk. Jo ez nem mindenkire igaz szerintem rád se... De ha megint ithol kellesz edzeni akkor ez van ,ithol edzek. De azert nagyon bízok benne ,hogy az igazolt sportolok továbbra is mehetnek bár kicsi rá az esély.De majd kiderül. De azért jol esik az embernek ,hogy vannak ilyenek akik el akarják venni az örömét csak azert mert nekik nincs semmi boldogság az életükben. Tulzás azt mondanom ,hogy az edzés az egyetlen boldogság az életemben mert itt a család stb... Inkább úgy fogalmaznák ,hogy az edzés az egyetlen olyan cselekvés amiközben jól érzem magamat. És hidd el ,amikor egész nap előadasaim vannak ,sokszor reggeltöl estig illetve tanulnom is kell(egyetemista vagyok) olyankor nagyon jol esik lemenni a terembe és mozogni kicsit. És ezzel masok is így vannak. Valamint ami a legfontosabb én világ eletemben elegedetlen voltam a kinézetemmel (most is elégedetlen vagyok) de már rengeteget fejlődtem. Már eljutottam arra a szintre ,hogy ha belenézek a tükörbe vagy ha megfogok valamilyen súlyt edzésen akkor azt mondom ,hogy látom hogy elértem valamit. Közel se tetszik még de már látom ,hogy mit értem el azota ahonnan indultam. És ezt az edzesnek köszönhetem. Illetve ha ideges vagyok, stresszes vagyok vagy bármi bajom van akkor egy jó edzes megnyugtat mert olyankor semmire se gondolok ,csak az edzésre. És ezzel szerintem sokan vagyunk igy. Tehat az igaz ,hogy nem létszükségelt de nekem és meg jó pár embernek ha nem is csak testileg de mentalisan szüksegünk van az edzésre. Szerintem te is tipikusan olyan ember vagy mint nehany ismerosom ,akik olyanokat mondanak ,hogy jo neked mert nagydarab vagy es nem vagy pálcika, illetve jo neked hogy ilyen erös vagy(bár én nem tartom magamat erösenk). Igen ez jó nekem. Csak eppen azt nem veszik eszre ,hogy ez nem a fán termett hanem rengeteget tettem erte. Amikor más suli/munka utan pihen én es a hozzám hasonlóak edzenek. Amikor más össze vissza kajál mi étrendet követünk. Tehát mi tettünk érte. Nem irigykedni kell hanem tenni azért ,hogy az ember elérjen valamit. És kepzeld a terem egy kis közösség ahol jol érzi magat az ember ,találkozik más hozzá hasonlo emberekkel ami nagyon motiváló tud lenni. Én csak annyit kivanok neked (amit masnak sose szoktam de te megérdemled.) ,hogy tiltsanak meg neked egy olyan tevekenyseget/dolgot ami nagyon fontos a szamodra és a minden napi eleted resze. Én pont meg tudnam oldani az ithoni edzest is mert van pár dolgom. Kinlódva de megoldanam. De sokan nem tudjak. És ha valaki ahoz van szokva hogy 100 kg feletti súlyokkal dolgozik akkor a fekvőtamasszal és társaival hosszu tavon nem tartja meg a formajat. Es bármennyire hihetetlen sokkal hamarabb leépul az ember mint amennyi idő alatt összehoz egy formát. És az nagyon rossz erzes amikor valaki vissza esik. Mert rengeteg munka megy kárba miatta. Na mindegy. En nem akarok változtatni a veleményeden. De nekem is van egy véleményem a hozzad hasonlóakrol. Nem ertem miert zavar az hogy en edzeni akarok. Ennyire felsz a vírustol? Maradj othol zárkóz be. De ne akard az én eletemet tönkre tenni...
2021. márc. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
19%
Annyi lenne hogy vesznek egy kondigépet otthonra,de ők nekik az nem jó mert nem tudnak pengeskedni a konditeremben
2021. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 $$$$$ ***** válasza:
93%
Pengeskedni?😂 Ez egyaltalan nem erröl szol. Sőt egy teremben mindenki segitőkesz csak ugye 4-es a hozzad hasonlóak akik még valószínüleg életükben nem jártak teremben ezt nem tudjak. Amikor még nem voltam tisztaban azzal ,hogy mit hogy kell rengeteg segítseget kaptam a nagyobb darab emberektöl. Sokszor szó nelkül jöttek és segítettek. Mostmár en is sok tanacsot adok ha megkernek vagy ha látom ,hogy valaki valamit nagyon rosszul csinál. Sőt még mai napig kapok tanacsokat az idősebb, tapasztaltabb emberektöl. Mond csak ezek otthoni edzesnél hogy valosulnak meg? Illetve ha valaki nagy súlyokkal dolgozik pl.fekvenyomas,guggolas es meg sorolhatnám ,akkor ezeket otthol ,hogy oldja meg egyedül? Mert azert nem kellemes amikor pl.fekvenyomasnal X kg rajta marad az emberen és le kell görgetnie. Valamint a termeben a legkör is fontos. Amikor belepek valami hihetetlen motivávio kap el. De te ezt úgyse érted... De amugy abbol is latszik a hozza értesed ,hogy leírtad azt ,hogy idezlek "vesznek EGY kondi gepet otthonra,,. Szerinted egy gep eleg mimden izomcsopor leedzesere ?😂😂
2021. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
13%

5


Légyszives ne írjál már regényt jó? Ennyire fájt az igazság?

2021. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
En nem tehetem meg hogy kondigépet vegyek, es a bezarast sem ertem. Nagyon max naponta 20 vendég fordult meg a terembe
2021. márc. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
3,5 leírtad amit gondoltam. Milyen szakra jársz , milyen egyetemre? Csak kiváncsi vagyok
2021. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 $$$$$ ***** válasza:
92%

6-os :Igen fájt ,de főleg azért mert nem az igazsagot írtad hanem olyan dolgot amihez nem ertesz es okoskodni próbaltál. Amugy meg ha te írhatsz h*lyesegeket én miert ne írhatnák regényeket ?😂 Probaltam elmagyarazni a tényeket a hozzad hasonloknak. De ezek szerint még ekkora regényekkel se sikerült. Amugy meg ha nem tetszik az ,hogy sokat írok ne olvasgasd a kategoriat. Amugy se hiszem hogy túl sok közöd van az edzéshez. Tehat amúgy sincs itt túl sok helyed.


8-as: Gepészmérnök hallgató vagyok😁.

2021. márc. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

9


Hát ez sajnos nem jött össze.Van otthon kondigépem és azon gyurok.En a regényedet el se olvastam mert nem azért vagyok itt hogy felesleges regényeket olvassak.

2021. márc. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!