Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ciki az, ha nincs pénzem...

Ciki az, ha nincs pénzem otthoni konditermet felállítani?

Figyelt kérdés
Kéne erőkeret, pad, meg több100 kilónyi súly, ez majdnem félmillió

2021. márc. 5. 14:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
Nem ciki kicsit sem, keress alternatívákat
2021. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez azt mutatja, hogy egy csóró vesztes lúzer vagyok
2021. márc. 5. 14:39
 3/13 anonim válasza:
81%

Már miért kéne? :D

Amúgy meg: több 100kilónyi súlyt kihasználni max akkor fogsz, ha súlyemelő vagy, de akkor hidd el kapsz támogatást.

Most meg. 3 literes kólásflakon vízzel feltöltve megteszi :)

De tényleg. Miért kéne neked otthoni konditerem? 1. menj kondiba, az olcsóbb, bár a következő 2 hétben nem fogsz tudni menni

2. gyűjts rá, ha ennyire akarod. havi 40 ezret félreraksz, akkor hamar megvan. :)

2021. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Súlyemelő vagyok igen. Viszont sosem jártam versenyezni, nem akartam.

A 3 kilós vizes flakon lószar, én több100 kilót emeltem

2021. márc. 5. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Ciki, hogy nincs fél milliód erre? Nem. Ciki ilyen kérdést írni és hisztizni itt? Igen.
2021. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
4: akkor ott a konditerem. Ne hidd el a sok hazugságot amit terjesztenek, mindegyik nyitva van (kivéve a következő két hétben) Én is járok, mások is járnak. Sokkel jobban megéri a bérlet oda, mint otthonra megvenni.
2021. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jobban megérné, mert 3 év alatt megtérülne a bérlet ára ha otthonra megvenném a felszerelést
2021. márc. 5. 15:29
 8/13 anonim válasza:
100%

Kérdező: Akkor vedd meg :D spórolj rá 3 évig, rakj el annyit amennyi a kondibérlet ára. Amúgy nem tudom mi a problémád. Ciki, hogy nem tudok venn iegy ferrarit, pedig kéne itthonra is?

Nekem speciel meg sem kottyanna fél misit kiperkálni, de vannak akiknek meg igen. Sőt biztos találsz olyan embert is, aki még egy kamiont is adna neked, hogy hazavidd a felszerelést, sőt még meg is tarthatnád.


Ez így túl nagy általínosítás, nem lehet megítélni, hogy ciki-e vagy sem. Nem tudom hány éves vagy, dolgozol-e stb, de iszonítási alapnak a fia, aki 16 éves diákmunkán nettó 160-at keres. 14 éves kora óta dolgozik, most tudott venni használtan egy ladát amit majd felújít. Minden csak viszonyítás kérdése.

2021. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Ense tudok venni.. foleg most. Kis sulyokkal semmire se megyek... de am is panelba lakok el se ferne, meg ugyse edzenek itthon ha lehet menni normalisan ujra.
2021. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig edz amennyire tudsz. Húzódzkodás, fekvő stb.

Vagy menj terembe vagy akkor spórolj vagy fokozatosan vegyél súlyzókat.

2021. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!