Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sportorvos megteheti, hogy...

Sportorvos megteheti, hogy nem vizsgál ki?

Figyelt kérdés

Hétfőre van időpontom, és úgy tudom, hogy a tegnap bejelentett szigorítások nem érintik a sportorvosi vizsgálatokat, tehát ugyanúgy lehet menni.


Viszont történt, hogy egy haverom szerdán ment el ugyan ahhoz a sportorvoshoz, akihez én is kaptam időpontot. Mindketten a már hírhedt IFBB Pro-nál van tagságunk, és mindketten legalább 7 éve edzünk komolyabban. Viszont mikor haverom elvitte kinyomtatva a tagsági kártyát, az orvos nem fogadta el neki, hanem kinevette, majd odaszólt az asszisztensnek, hogy nézd, egy újabb kis gyökér próbálkozik az IFBB-s hülyeséggel papírokat szerezni. Aztán közölte haverommal, hogy nemfogja kivizsgálni, mert tudja, hogy csak kiakarja játszani a rendszert, azért, hogy edzegessen. Amihez, ő nem fog asszisztálni, úgyhogy lehet szépen hazahúzni. Haverom köpni-nyelni nemtudott, és hiába próbálta bebizonyítani, hogy már x éve edz, semmi eredménye nemvolt. Aztán az egész odáig fajult, hogy az orvos konkrétan kirángatta a szobából, és rendőrséggel fenyegette, ha nem takarodik el onnan.


Úgyhogy ennyi a történet, sajnos nem kitaláció. És most parázok én is, mert ezek után nem tudom, hogy van-e értelme elmenni hozzá megpróbálni. Az a baj, hogy ez egy nagyobb falu, ahol élek, és 50km-es körzetbe ez az egyetlen sportorvos. A háziorvosok meg nem vállalnak ilyesfajta kivizsgálást, a vírusra hivatkozva. És úgylátszik, hogy ennek a f*sszopó orvosnak teljhatalma van a környéken, és azt csinál amit akar. (Ráadásul nagy fideszes.)



2021. márc. 5. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez valóban megtörtént, akkor 100%, hogy hétfőn veled is ugyanez fog történni. Felesleges menned.
2021. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ah, f*sza... Igen, amúgy, elég abszurd az egész... De ez a szerencsétlen már több mint 20 éve sportorvos a városban, és mindig is ilyen paraszt volt...
2021. márc. 5. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyet nem tehet.. honnan veszi h nem akarsz tenyleg versenyezni? Fel kell jelenteni
2021. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben valóban X éve egy egyesületnél vagy, akkor meg kell vizsgálnia.
2021. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el másikhoz, lehetőleg magánba.
2021. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amugyse csinalhatna ilyet egeszsegugyi, de ha meg igazi is a papir plae nem, a haverod megbeszelhette volna vele. Ezert mar sztem fel lehetne jelenteni, etikai vetseg...
2021. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu a sztori.
2021. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jelentve, mivel egyértelműen csak kitaláció.
2021. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na és mitől lenne kitaláció? Ez az ember egy agresszív barom, régen is így viselkedett a magánemberekkel, mikor még atlétikáztam, sokszor meggyűlt vele a bajom... Nem egyszer volt, hogy edzővel kellett mennem kivizsgálásra, mert ránézésre állapította meg rólam, hogy alkalmatlan vagyok... Csak amúgy ezaz, hogy senki nem hiszi el ezeket róla, mert több nevesebb csapatnak is ő volt a csapatorvosa... Ahol meg persze fülét-farkát behúzza, mert tejeltek neki szépen.
2021. márc. 7. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is kamu...
2021. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!