Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tanácsoltok, hogy nyárra...

Mit tanácsoltok, hogy nyárra kockahasam legyen ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is 16 éves vagyok, 172cm magas és 61,5kg. Szeretnék fejlődni, izmosodni és kockahasat szeretnék.

Egy fél éve kezdtem el edzeni, kicsit látszik a változás, illetve erősödtem egy kicsit. Egy hete elkezdtem egézségesebben enni, mert szálkás akarok lenni és az edzéstervemet is módosíottam kicsit.

Edzésterv:

Hétfő: megcsinálom ezt a 3 videót:


[link]



[link]


[link]

Illetve még tricepszre, bicepszre, alkarra és mellre megcsinálok 1-1 sulyzós gyakorlatot. Ez kb 1 óra 10 perc szokott lenni


Szerda:

Hátra, mellre sulyzós gyakorlatok (ezek által a karom is dolgozik kicsit) és lábra csinálok még 1-2 gyakorlatot. Ez kb 20 perc szokott lenni.


Péntek:

Ugyan az mint a hétfő csak mell helyett lábra csinálok 1-2 gyakorlatot. Ez is kb 1 óra 10 perc szokott lenni.


Étrendem:

Reggeli: 3 szelet sonka 1 nagyobb szelet rozs kenyérrel vagy egy adag zabkása

Tízórai: mandarin/alma

Ebéd: valamilyen hús(általába csirke) rizzsel

Uzsonna: edzésnapokon fehérjepor illetve később fitness szelet, pihenő napokon néha egy fitness szelet

Vacsora: tojásrántotta vagy ugyan az mint ebédre.

Folyadék: 1,8-2 liter víz és 1-1,2liter ice tea


Ezeket próbálom mindig betartani, 2 hetente amikor rokonokhoz megyek akkor eszek pizzát vagy valami édeset iszok.

Az "okos" mérlegem szerint 12 és 15 % között van a testzsírszázalékom.

Mit tanácsoltok ? Köszönöm ha elolvastad!



2021. márc. 6. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Láthatóan az alapokkal sem vagy tisztában, így nem fog menni. Pontosan összeállított étrend kell (minden összetevő grammra pontosan), és jól összeállított edzésterv.
2021. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
#1es akkor írd is le hogy milyenre gondolsz!
2021. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Igor 5min ABS,nekem ettől lett.
2021. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes... Én jóformán eszek mindent, mértékkel. Mellette edzek, és mégis kockás... Akkor ezt nem értem...
2021. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
#19.54 Leírhatom, de annak ára van. (1-es vagyok)
2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy ezek a YouTube videók egy guriga taknyot sem érnek! Csak a csenevész kis nyikhajoknak, akik elhiszik, hogy ettől úgy fognak kinézni, mint az a borotvált paraszt, aki végigdarálja a 10 perces ratyi gimnasztikát. 😆 Majd biztos az a napi 10 perctől lett olyan az ember...
2021. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
#5os 😂😂😂😂😂 na és hány forintba kerülne hogy válaszolj? 🤣🤣🤣
2021. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Haverom elég sovány és magas. Súlyzó sem volt a kezébe, de kockahasa van. Szóval a legfontosabb, hogy ne legyen zsír a hasadon. Ha most nincs kockahasad, azt jelenti, hogy zsíros vagy. Pucold le a zsírt. Viszont a diéta/szálkásítás közben nem fogsz izmosodni, a kalóriadeficit miatt.
2021. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
#8-as hany Kalória kellene ehhez?
2021. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
darkraven.... különös nekem elég volt annyi a kockahashoz,de mondjuk nem is volt rajtam súlyfelesleg
2021. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!