Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kell most sportorvosi...

Miért kell most sportorvosi igazolás ahhoz, hogy edzhessek? Szerezni akarok igazolást, hogy mehessek kondiba, de félek hogy egészségügyi okok miatt nem kapnám meg

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Mert "jarvany" van vagy mi. elvileg.. es aki csak hobbibol edz az oldja addig meg mashogy. Szerintem is hulyeseg.. De am konnyen megkapod a papirt. Ha vmi gond is van sajat felelosegre versenyezhetsz. Ha meg ismeros altal mesz meg se vizsgal csak pecsetel.

Azertse ertem mivel ahhoz h testepito versenyen elindulj nem kell sportorvosi.. csak regisztralsz, befizeted a nevezesi dijat es mehetsz is.

2021. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen egézségügyi problémád van? Amúgy az egészbe az időpont a sportorvoshoz a legszarabb, államiba 1 honap minimum a varakozas. De amugy nagyon szelsoseges eseteknek nem adjak csak ki, peldaul veseelégtelenség. Nekem csinaltak egy ekgt vizeletet fizikait es mehettem is semmi extra.
2021. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
magas vérnyomásom van és -4 a szemem. Ez a 2
2021. márc. 8. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz valami olyan egyesuletet ahol nem elvaras a szemvizsgalat. Peldaul aszfaltfutas. A magas vernyomas szerintem nem kizaro ok. Ezen ne parázz. Egyebkent meg van egyeni elbiralas is, ahol te dontod el hogy kivaltod e. Tehat mondom csak nagyon szelsoseges esetekben nem adják ki
2021. márc. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy egy csomó sportnál nem engedik versenyezni az embert -3.5-ös szem felett. De amúgy tervezem műttetni. Azt nem tudom, hogy erőemelésnél megadják e
2021. márc. 8. 01:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A járvány előtt is kellett sportorvosi, csak akkor tényleg azok igényelték akik versenyeztek. Magas vérnyomás és a szemed nem akadály.
2021. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!