Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb mennyi idő mire megnő a karom?

Kb mennyi idő mire megnő a karom?

Figyelt kérdés

40 felettit szeretnék. Jelenleg 38-39 (Inkább 38-nak mondanám)


17/f 180 cm,89 kg



#edzés #testépítés #nudli #38-as kar #kicsi a karom #40 feletti kar
2021. márc. 8. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 25cm, legalább 30ra szeretném
2021. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2021. márc. 9. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Neked is! Te hogyan növeled?😁
2021. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Súlyzós edzés,saját testsúllyal keverve,megfelelő fehérje bevitel. 18 éves korom előtt szeretném elérni a 40 feletti kart,viszont csak bedurrantva 40. (Nem mindig) Csak annyit nem értek,hogy ez kb mennyi idő lehet.
2021. márc. 9. 10:37
 5/9 $$$$$ ***** válasza:
1 ev edzestöl sokat fog nőni. Ha rendesen edzel akkor joval 40 fölé megy. Nekem az elmult egy evben 40 röl 46 ra ment fel a karom(hidegen). Jó tömegeltem,feljott kb. 9 kg. De nem vagyok nagyon zsíros(ha szalkasitanak nyilvan leljebb menne,de en nem akarok szalkasitani mert nem celom a nagyon szaraz forma. Kövér pedig nem vagyok). Ha edzel rendesen akkor hamar 40 fölé megy.
2021. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 $$$$$ ***** válasza:
Én azt mondom a bicepsz és a tricepsz edzesre is hogy legyen mind a 2 ben nagy sulyos gyakorlat(de az is legalabb 6 de inkabb 8 ismetleses). Illetve legyen legalabb egy kis sulyos amiben 15-20 ismetlest csinalsz. Nekem ez bevállt. Én heti 2 szer edzem meg a bicepszem meg a tricepszem is(egyszer van egy hat-bicepsz illetve egy vall-tricepsz, illetve van még egy külön kar napom). Minden alkalommal 3-3 gyakorlatot csinallok bicepszre meg tricepszre is.Amibol 2 nagy súlyos van és egy kis súlyos. Van olyan ismerosom aki bicora csak 2 őt csinall. De mivel nekem a bicepszem lassabban fejlodik ezert 3 at csinallok rá. A tricepszem meg szepen fejlodik 3 gyakorlattol.
2021. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meglesz az, hát nem vagy egy vén róka, aki minden kártyáját már rég eljátszotta, igaz-e? Amúgy nekem korábban két év alatt felment 31-ről 38-ra, de most sajnos nem gyúrok egy éve, és teljesen visszafejlődtem, viszont közben nagyon meghíztam, szóval azért 39-40 megvan simán most is, de persze zsírosan. 182cm/92kg. Te mennyire vagy szálkás/izmos/dagi?
2021. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hetes


Szálkás az nem vagyok,termetesnek szoktak titulálni/mondani,egy kicsit apu testtel. Meg így a vállamra szokták mondani,hogy széles.Van aki szimplán izmosnak. Ha belenézek a tükörbe,ezeket nem nagyon látom magamon,meg,ha látnám is,nem fényezgetném magam Xd


180 cm/89 kg

2021. márc. 10. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 3kg-os sulyzót használok , és tricepszre is eddzek .
2021. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!