Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel pótoljátok a konditerem...

Mivel pótoljátok a konditerem hiányát? Èn csak hobbiszinten jártam, de nagyon hiányzik

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Itthon edzek és eljárok futni. Sportolni konditerem nélkül is lehet
2021. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet potolni :/ edzek itthon, de nagyon sokat romlott a forma.
2021. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Nekem is ez a bajom, pár eszközöm van itthon, meg súlyzóim is, de nem az a szint sajnos...😒

2021. márc. 10. 15:53
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekemis van rudam, egykezesem, 100kg tarcsam meg ez az, de koze nincs a konditermi edzeshez. El se ferek rendesen. Meg hat a motivacio is egyre sz@rabb itthon.
2021. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Konditeremmel :)

Nálunk most annyi a különbség, hogy a törzstagok nem elől, hanem hátul megyünk be... + csak nappal mert nem égetjük a villanyt.

2021. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Van valaki aki bevállalja, hogy a komditermek és a mostani formáról cseréljünk képet?
2021. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Kézenállásra alapuló gyakorlatok (még csak falnál), planche variációk, gyűrűn tolódzkodás, húzódzkodás, evezés variációk. Már önmagában ezekkel elég jól lehet fejleszteni a felsőtestet.


Amúgy meg van valamennyi súlyom, kerti műanyag székekből építettem egy "rack"-et, ha lehet annak nevezi :D, onnan veszem ki, így lehet elölguggolni. Felhúzás, merevlábas felhúzás szintén működik. Van egy hiperhajlítóm, mert szerintem azt érdemes végezni, de nem létszükséglet, az már inkább a luxuskategória. Vádlizni lehet lépcsőn, tolódzkodó övvel tudok magamra rakni súlyt és nem kell extra mérnökösködési időt pazarolni a rúddal.


Én már régebben elkezdtem gyűjteni az eszközöket, nem az mondom, hogy ugyanúgy edzek, mint a teremben, de radikálisan nagy változás nem volt.

2021. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Lol mert pontoznak le. Erre nem is lehet rossz valaszt adni 🤔 mindenki mashogy eli meg. Na mind1 ha jolesik..
2021. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8as melyiket írtad te?
2021. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Én még tavaly csináltam csigás gépet, meg beszereztem fekpadot lábazót, súlyokat kb 120kg és már nagyjából erőkeret hiányzik, de azt nem sokára csinálok és veszek súlyokat hozzá még. Amennyire lassan haladok, bőven kibővítem a cuccokat.
2021. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!