Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömeg növelés "pontos"...

Izomtömeg növelés "pontos" étrend nélkül?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a klasszikus tömegnövelé étrendet, de 1 hónapnál tovább nem bírtam. Egyszerűen nem tudok elég CH-t bevinni. A kérdésem az lenne, hogyha tolom az edzést ezerrel, mellé minden nap beviszem a 2g/tskg fehérjét, és mellé annyi CH-t amennyi aznap épp összejön, akkor számíthatok izomnövelésre? Pl mai nap megettem fél kiló csirkét egy tasak rizzsel,2 adag fehérjeport ittam ( így megvan a szükséges 140g fehérje) reggelire egy kis melegszendót nyomtam, estére eszek valami nassolni valót. A vízfogyasztásom stabil nagyon, hálistennek 3-4 liter simán lemegy, kívánom is. Az alvás is 100% rendben van. Szóval összegezve: Napi maximum fehérjebevitellel, rendes folyadákfogyasztással, normális alvással, kevesebb CH-val számíthatok-e komolyabb izomtömeg növelésre?

#edzésch nélkül
2021. márc. 12. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ezt így nem igazán lehet megmondani, mert nem tudjuk mennyivel kevesebb az a "kevesebb ch". Vigyél be annyi kalóriát amit bírsz, kicsit erőltesd aztán egyre több lesz az a mennyiség amennyit meg tudsz enni. Olajos magvak, mogyoróvajas kenyér nagyon meg tudja dobni a kalória mennyiséget és egészségesek is. Aztán majd meglátod, hogy fejlődsz-e rendesen és hogy pár hónap múlva többet tudsz-e enni. De ne ilyen csirkerizs étrendet kövess, mert azt néhány fanatikuson kívül mindenki megutálja egy idő után. Sertés, marha, halak, tészták, quinoa, bulgur, kuszkusz, (házi) hamburger, tojás, túró stb. Ha úgy ülsz kajálni, hogy "fú bmeg már megint ez", akkor sose fogsz tudni eleget enni.
2021. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem kell 2 g/tskg fehérje, ne a magyar gyúrós oldalakról tájékozódj. Felezd meg, helyette told a ch-t.
2021. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szoval 70kg vagy kb? Mennyi chval akartal tomegelni? Ilyen 3-400 korul csak eleg 70kgosan. Enis annyit vittem be. Az meg nem olyan veszes.. 4-5 kajabol megvan
2021. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért ne nőhetnél? Ha a shop buiilder étrendjét nem követed, akkor már nem is nőhetsz?
2021. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy mindenképpen fejlődsz ha nem követed de fejlődhetsz akkor is, meg nem is. :DDD.
2021. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én is úgy tomegelek hogy ossze vissza eszek :D nekem a nagy adag kaja egyszerre jobban lemegy, mint a sok kicsi, szóval nem is erőltetem a napi 8 kajalast, helyette ilyen 4-5 megy. Hízok is rendesen, bár sajna háj is jön rendesen, de még nincs alkalmam kardiozni, ha elkezdem, már nem fogok úgy zsirosodni.
2021. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ch-t nagyon ne told, sokkal egészségtelenebb, és inkább zsórpsodsz mint izmosodsz tőle. Fehérje legyen meg arra figyelj, a zsírral meg hamar meglesz a kalóriád.
2021. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mitől lenne már egészségtelen a ch? És nem, a szénhidráttól senki nem zsírosodik, ne higyj a Schobert Norbinak.
2021. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Cukorbetegséget és rákot is elősegíti.
2021. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az inkább a sok zsír miatt lesz. Persze nem kristálycukorból kell bevinni a ch-t, de a tk kenyér, barna rizs, bulgur, hüvelyeseket, gyümölcsök se a rákot, se a cukorbetegséget nem segítik élő, ez hatalmas butaság.
2021. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!