Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fajta edzéstervet kell...

Milyen fajta edzéstervet kell felállítanom, ha nagyobb feneket szeretnék?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok és izmos mivel sokat edzek, de a fenekem valahogy még mindig nagyon lapos és formátlan. Milyen gyakorlatokat kellene csinálnom hogy ez változzon?
2021. márc. 17. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lány vagy. :D


A legjobb gyakorlat a guggolás, de a kitörés is sokat segít. Teremben amúgy vannak fenék gépek, de gondolom oda most nem jársz.

2021. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Guggolás, fekve csípőemelés, és ezek sok-sok változata.
2021. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb helyen jársz, fenékszakértő vagyok. Nos a fenék/popsi/comb így alapvetően a guggolástól (mély guggolás) nagyon jól fejlődik. Vannak ilyen izolációs (ahogy a csajok hívják) popsigyakorlatok, ha azokat végzed végezd őket nagyobb súllyal. Nem kell beszarnod tőle, de ne ez a kényelmes nyugalmas zenére minimális ellenállással gimnasztika legyen. Divatos manapság nulla súllyal "popsizni" de nem ez a legjobb út, bár valamennyire hatásos. Viszont hiába a jó popsi, hogyha egy nő nem tud integrálni és mátrixos egyenleteket megoldani, akkor minden hiába. Múltkor egy gépészkaros lányt kellett koretpetálnom matekból, fullos karosszéria, gyönyörű fenék, erre egy alap szintű integrálást nem tud megoldani. Minden vonzalmam elszállt, de azért hagytam, hogy lepippantson ha már tanultunk.


Béci 48F Versenyeredményeim: integrálszámítás sörhasú erőemelőknek 1. hely.


lineáris algebra szálkás testépítőknek 1. hely.


virslievés vasággyal 50 kilós futóknak 1. hely.

2021. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!