Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok tudatosan 1-1 het...

Szoktatok tudatosan 1-1 het pihenot tartani?

Figyelt kérdés
Regeneracio, pihenes miatt. (Nem betegseg miatt)

2021. márc. 17. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, havonta
Igen, 2-3 havonta
Igen, 1-2 hetet egy evben
Nem, egesz evben nyomom.
Nem, max. ha beteg vagyok.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem szoktam, csak ha beteg vagyok, bár pont most hétfőn hagytam ki egy edzést, mert éreztem, hogy túledzettem magamat. Viszont ma már nyomatom tovább. :D
2021. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyhuzamban max 2-3 napot hagyok ki, egy hetet tudatosan nem.
2021. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet tartani, de szerintem tudatosan csak úgy ne tarts egy hét szünetet, inkább deload-ot, ha szükséges. Évi egy-két hét teljes kihagyással nincs baj, ez semmit nem fog számítani a nagy képet nézve, csak szerintem ilyen magától is jöhet. Ha tudsz regenerálódni, inkább eddzél. Én a héten pl. nem edzek, mert szakdolgozatot írok, igazából az időbe beleférne,de nagyon rossz az alvásminőségem, tehát nem lenne sok értelme, csak plusz stressz lenne az edzés. Kb. 1 éve van járvány, azóta gyakorlatilag egybefüggően majdnem egy évig heti ötöt edzettem (fejlődtem is vele!) plusz mellette relatíve sokat kardióztam és tudtam teljesen jól regenerálódni, mert jobban ki tudtam aludni magam azáltal, hogy többet voltam itthon. Ez ilyen.
2021. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Havonta terhelésvisszavétel van.

És nyaraláskor nem edzek.

2021. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!