Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kalória többlet nélkül lehet...

Kalória többlet nélkül lehet izmot építeni?

Figyelt kérdés
Iszok fehérjeport, eszek sok csirkét meg halat, szóval sok fehérjét viszek be. Jelenleg 60 kg vagyok, így megvan egy nap simán 120g fehérje. Szénhidrát is megy, azt annyira nem számolom napi 200 gramm körül lehet. Kalóriát egyáltalán nem nézek. Így tudok izmot építeni?
2021. márc. 17. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tud izomszövet fejlődni. De ha kalóriadeficitben vagy, nem leszel 61kg, csak változik az izom-zsír arányod. Sajnos nem tudok rendesen enni, mert nem vagyok éhes, de a fehérje megvan. 1 év alatt 2kg-ot fogytam, viszont formás izmaim lettek.

Szóval ha szép izmos szálkás testet akarsz, akkor meglesz. Ha rendes izomtömeg kell, akkor muszáj kajálni.

2021. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de nagy tömegre nem
2021. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha izmot akarsz építeni es azt hatékonyan,akkor nem.

Lehet füvet locsolni pohárból?

Lehet hát!

Csak lemegy a nap, mire végeztél.

Viszont ha megnyitod a csapot és slaggal locsolsz,félóra alatt megvagy vele.

Kevesebb munka,ugyanazzal az eredménnyel.

ha a cél,hogy sok sok edzessel a hátadmögött, 20 év alatt szsretnél 3-4 kg izmot felszedni,akkor nemszoltam semmit

2021. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!