Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondis társak borotváljátok a...

Kondis társak borotváljátok a felsőtesteteket, lábatokat?

Figyelt kérdés

Többen mondták a teremben, hogy szerintük sokkal jobban néz ki egy pasi ha borotválja magát. Főleg ha izmos. Én ezzel szemben azt mondom, hogy tud jól is kinézni a szőr a férfin és ad hozzá plusz férfiasságot. Mi a véleményetek?


Itt van pár kép, hogy szerintem izmos pasik is lehetnek szőrösek úgy, hogy az jól is álljon nekik:

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 21. 05:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a gaz ha valaki nem szoros fajta vagy kikopik a farmertol stb. Hanem aki ilyen piperkoc ferfikent h borotvalja mindenet. Az mas aki full jeti szoros hatu. Azt enis letolnam. Melkasomon nyaron letolom 3assal mert hulyen nez ki de kar meg lab az eselytelen.. ezert nem mentem versenyre se. Borotva, barnitas, csillogo bugyi. Ahh 🤮
2021. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"tud jól is kinézni"


Ez nem így működik apukáim. Hát van, akinek csak az tud tetszeni, van, akinek meg sehogyan sem tud. Ezek mélyen benne van zsigerileg, tudatalattilag a nőben. Ez olyan dolog, hogy van srác, aki csak a kövér nőre izgul, van, aki csak a vékonyra. Azt se te választod meg.

2021. márc. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
azon múlik, kinek mi áll jól. A szőrös férfiak/pasik 99%-ának szerintem nem áll jól a szőr, én is ebbe tartozom, ezért letolom, ahonnan csak tudom. Az alsó lábszáramról kikoptatta a farmer, onnan most először toltam le a szőrt. A combomon gondolkodom, az még szőrös. Hát/váll/mellkas/has/karok/kézfej letolása pár hónapja alap. És senki véleménye nem érdekel, nekem így jó. Szakállam, bajuszom, borostám van, nem kopaszodom, a hajam is tűrhető, 4x-en is túl vagyok, de máshol nem akarok szőrt, meleges sem vagyok, mint az elb*z*lt ifjabb nemzedékek. Az izmaim kicsit fedetten a koromhoz képest elfogadhatóak, a plusz izmokért még dolgozom.
2021. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

*Azon

*onnan most először toltam le a *maradék* szőrt.

2021. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akiket küldtél ránézésre ilyen leszálkásított "gay bear" ek... :D
2021. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs kik ők. A Google ők szedtem a képeket. A kérdést tekintve viszont lényegtelen hogy meleg vagy heteró az illető.
2021. ápr. 5. 13:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!