Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A két edzésterv között melyik...

A két edzésterv között melyik a célravezetőbb?

Figyelt kérdés

I.

H-Sz-P mindenre edzek 3 sorozattal.


II.

Hétfőn és csütörtökön mindenre edzek 6 sorozattal.


Mást is szívesen meghallgatok, de osztott edzést semmikép sem szeretnék!


2021. márc. 22. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első jobb mindenféleképpen.6 sorozat nagyon sok egymás után főleg ha minden gyakorlatnál annyi megy.A gyakorlat végére túlságosan elfáradnak az izmok,rosszabb lesz a teljesítmény.Az edzés meg lesz vagy 2 óra minimum.

És nem használnád ki jól azt az egy hetet,inkább elosztva kisebb adagokban jobb.

2021. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, jobb lesz úgy sokkal.
2021. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Így néz ki az edzésterv:

3xfekvenyomás

3xtolódzkodás


3xevezés

3xhúzódzkodás


4xguggolás

2xkitörés


Plusz 2-2 izolácios gyakorlat bicepszre/tricepszre.


75 perc alatt általában lenyomom!

2021. márc. 22. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz ez igazából de a guggolást szerintem tedd elsőnek mert az a legfárasztóbb az egész testre nézve,azzal tudod a legnagyobb súlyt megmozgatni.

Illetve ne felejtsd ki a felhúzást sem a mellről nyomással egyetemben hogy a vállad is fejlődjön.Ezek a gyakorlatok is kellenek,szerintem A/B felosztással tedd be őket pl guggolás helyett felhúzás B napon.

2021. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ezzel a két gyakorlattal váltogatom a fekvenyomást és az evezést!
2021. márc. 22. 16:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Es akkor hogy kellen végezzem? Illetve a bukásig történő edzést felejstem el?
2021. márc. 22. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen jó így szerintem.Én úgy tudom hogy nem érdemes tényleges bukásig elmenni mindig mert az utolsó szetteknél megsinyled.Az is jó ha megállsz 1-2 ismétléssel bukás előtt,így marad erő a többire is,az a pár ismétlés nem olyan sok.
2021. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vall, vadli? Am en ezt csak par hetig csinalnam igy amig nagyon kezdo vagyok es belejovok.
2021. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!