Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Férfiként nagyok a melleim....

Férfiként nagyok a melleim. Lehetséges, hogy ledolgozzam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 27 éves férfi vagyok. Igazából nem vagyok kövér (185 cm-hez kb 75 kiló). Mivel gyerekként elég husis voltam, és könnyen hízok, ezért tinédzser korom óta odafigyelek, hogy ne egyek sokat. Viszont sosem edzettem igazán, ezért hiába vagyok vékony, ruha nélkül a felsőtestem iszonyatosan taszító. Formátlan, zsíros, és emiatt a melleim is kicsit lógnak. Az utóbbi hónapokban elkezdtem kézi súlyzókkal edzeni itthon, értelemszerűen mellizomra is. Próbálok minél jobban étkezni hozzá (sok fehérje, komplex szénhidrátok, kevés cukor..stb). Hallottam viszont olyan véleményt is, miszerint ezek a nagy mellek genetika miatt vannak, és hogy még az edzés sem segít tökéletesen, mert a formájuk megmarad. Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

(Nem kell óriási mellekre gondolni, épp csak akkorákra, amik pólóban már jól látszanak, és ettől elég kevés önbizalmam van.)



2021. márc. 30. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nézd meg ezt a videót, ebből rá fogsz jönni hogy te melyik tipusba esel:

[link]


Nem genetika az hanem hormonok miatt lehet, de valószínű neked is csak megfelelő diéta és edzés kell

2021. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képed van róluk?
2021. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy nem lesznek "tökéletesek", de az edzés biztosan fog javítani rajtuk
2021. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kérnék egy képet
2021. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CÉCÉ :P
2021. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!