Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legolcsóbb protein...

Melyik a legolcsóbb protein por, aminek valóban magas (80 %) körüli fehérje tartalma van?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy 2300 ft/ kg, de mikor megnéztem, kiderült, hogy csak 13 a protein benne, így jelenleg a biotechusa termékei között láttam a legolcsóbbat(protein power), az 4500 ft/ kg volt. Tudtok ennél olcsóbb fehérje port?

2021. márc. 31. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Tudok. A Gymbeam szójafehérjéből készült pora. 86 százalék fehérjét tartalmaz, és 3400 forint 1 kiló. Bár a szója nem a legjobb fehérjeforrás izomnöveléshez, de hét valamit valamiért.


[link]


Ugyanitt az ízesítetlen tejsavófehérje 83 százalékos tartalommal 9000 Ft 2,5 kiló, azaz 3600 forintra jön ki kilónként.

2021. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez pontosan a gymbeam melyik terméke?
2021. márc. 31. 18:53
 3/9 Kop2 válasza:
Nem akarok nyers lenni de,ne olcsó hanem jó fehérjét keress! Olyat ami hasznosul is nem pedig lehúzod a wc-n. A soya növényi fehérjét el is felejtheted. Marad egy sima alap tejsavó fehérje. A pure gold oldalán nézz körbe most akciók vannak egy termék áráért kapsz pluszba egy másik terméket pl keratint. Több féle ízben tudsz választani vagyis nem egy ízesítetlen valamit kapsz a pénzedért. 2,3 kg 9500ft körül van az egy kilós kiszerelés ha jól emlékszem most 4900ft. Nézd meg, illetve nézz körbe neten nyugodtan ne sajnáld az időt rá. Bár én a helyedben szilárd kajára költeném a pénzemet. Tojás,túró. Ne feledd olcsó húsnak híg a leve. Van egy alap ár ami alá a forgalmazók nem tudnak menni max ha éppen kiárusítanak egy adott terméket. Ezt vedd figyelembe.
2021. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szójafehérjét én is passzolnám, hiába nyersz pár %-ot, de a tejsavó jobban hasznosul és jobb a gyomornak is. Én 80%ot láttam ugyanott mint hidrolizátum, ízesítetlen (koncentrátumoknál is több a % az ízesítetleneknél. Állítólag tejpor íze van, szóval valami kakaóport vagy valamit érdemes beleszórni)
2021. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért a myprotein is elég olcsó és jó is. Bár én felvidéken élek és itt olcsóbban jönnek ki a fehérjék, mint magyarba.
2021. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél ritkábban de jót. Honnan tudod milyen szart veszel amiben nem is az van ami rávan írva.
2021. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Én a nutriverumról veszek minden táplálékkiegészítőt, minőségi cuccok, jó áron, sokszor hatalmas akciókkal. Biotech fehérje nekem nagyon rosszul oldódodtt vízben :/

2021. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Puregold vagy Myprotein. Én inkább a Puregoldot ajánlom, de a Myproteinnél több íz van és nagyobb kiszerelés is.
2021. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja csak mind glicines, taurin és társai :)
2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!