Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény erről a turmixról...

Vélemény erről a turmixról edzés után? Tömegnövelés a cél.

Figyelt kérdés

1 adag fehérjepor

50g zab

2dl tej

20g mogyoróvaj

1 banán


630kcal

70g ch

40g prot

21g fat



2021. márc. 31. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2021. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát edzés után én szívem szerint egy fehérje izolatumot innek pusztán, hogya z izmok minél hamarabb fel tudják szívni, amúgy nem rossz, de ezt így én inkább reggeli előtt innam.
2021. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz. Edzes utan meg feherje es talan egy alma meg.
2021. márc. 31. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:

2: az eléggé broscience bullshit, hogy az izmok az edzés utáni pár percben szívószállal szipkodják a fehérjét és ha eszel mellé valami töményebb kaját akkor már úgy lelassul a szipkodás, hogy nem fejlődsz eléggé. Nincs ilyen. Ott van még az edzés előtt megevett kaja proteinje is a szervezetedben, semmi se történik, ha kicsit később dolgozza fel a szervezeted az edzés után bevitt fehérjét.


Vélemény a turmixról: én az elolvasásától is elhánytam magam és émelyeg a gyomrom, de ha te bírod és beleillik a napi étrendbe akkor hajrá.

2021. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy egybol felszivodik xd
2021. ápr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5# Ki mondta, hogy egyből felszívódik?

4# miért kell kiforgatni más szavait nem értem, nem szívja úgy nyilván, de könnyebb megemészteni és könnyebb a felszívódása naturon. Na mindegy, számomra így jó ezt tapasztaltam és leírtam. Én nem kaja után szoktam edzeni közvetlen, hanem üres gyomorral.

2021. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Fehérjét idd meg egyből edzés után, a többit turmixban kb 40 perccel fogyaszd edzés után.

Jók ezek a turmixok, én fiatalkoromban 1500-2000 kalóriás turmixokat ittam, így híztam 20 kilót egy év alatt

(Természetesen nagy része nem izom volt)

2021. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
10-20dkg házi abált szalonnát tennék még bele
2021. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt inkább reggelire\edzés előtt egy órával innám, de vízzel :D edzés után fehérje + 1 banán, aztán egy órán belül szilárd kaja, ezzel nem lőhetsz mellé
2021. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!