Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék fekvenyomni?

Hogy tudnék fekvenyomni?

Figyelt kérdés
Hosszan tartó betegség után 1 év után vissza akartam ma menni edzeni, de sajna még az alap fekvenyomó rudat sem bírom el, ami 20kg. Hogy tudnám feljeszteni magamat? Esetleg egyenes rúddal? (17F)

2021. márc. 31. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek sima fekvőtámasz, szabályosan próbálj minnél többet fokozatosan.

Utána egy idő után ha úgy érzed már a rúd lazán menni fog, ha félsz még akkor lábakat fel az ágyra/székre vagy akármire ami van 30-50 cm magas és úgy fekvőzz. Ha ez menni fog akkor a rudat már minimum bírnod kell vagy többet is.

2021. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima fekvő, de úgy hogy lent a térded, utána lassan lehet rendes fekvő, ha 5 fekvő megy, akkor kell mennie a rudnak is.
2021. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából lehet azért volt mert edzés végén próbáltam mikor már el voltam fáradva, de akkor volt csak szabad
2021. márc. 31. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hat eleg gyenge vagy meg. Elsosorban sajat testes edzest javaslok.
2021. ápr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fekvőtámaaz hasonló izmokat mozgat meg,az is egy jó lehetőség.Én megpróbálnám pár kilós súlyzókkal is,lassan növelve a súlyt amíg legalább a rúd súlyát eléred.
2021. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy terembe jársz? Akkor arra vannak ilyen nyomó gépek, vedd le a minimumra és nyomd. Gyorsan fel fogsz fejlődni 50 kgig. Vagy az is jó amit még az 5os mondott, kis kézi súlyzókkal is próbálkozhatsz.
2021. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 $$$$$ ***** válasza:
100%
Egykezes súlyzókkal.
2021. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!