Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez borzalom! Videók lent. A...

Ez borzalom! Videók lent. A gyomrom majd kifordult! Szinte sajnálom őket. HOGY lehet ezeket a sérüléseket teljesen biztosan elkerülni?


2021. ápr. 2. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb ha nem erőlteted túl a tested, inkább kisebb súlyokkal több sorozat bemelegítés után.
2021. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ésszel kell csinálni ezeket es nem lesz tole semmi bajod
2021. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azzal ugyanúgy lesz majd kellő izomtömeg növekedés?
2021. ápr. 2. 20:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez elsőnek ment. :)
2021. ápr. 2. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom megnezni őket nem vagyok 18 csak 17,mit tudnék csinálni most.?
2021. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Látom bejött a téma amit az előbb belinkeltem.
2021. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezt senki a hozzászólók közül nem értette.


Többiek: ti mit feleltek a kérdésemre? Írjatok!

2021. ápr. 3. 12:27
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen ez.. Ha felsz a serulestol ne maxolgass meg ne menj 5-6 alá. De ezek az emberek ezer eve gyurnak meg koxolnak. Biztos kuraba van es hirtelen lett tul eros meg keves a piheno.. koxal nem is erzed h kene pihinap. Haveromnak is ugy szakadt le h hetfon mellezett egy brutal 2 orasat aztan szerdan ravettek meg egy mell edzesre "nagy" sullyal. Engedte le a 160at (a srac 75kg) es elszakadt, raesett a suly. A masik guggolasnal nemtudott feljonni es elorebukott a terde. Mindig a tul nagy suly meg keves pihi miatt van. De ilyenek vagyunk mindig megtobb kell 💪😁
2021. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ömmm, most ezért lehet megköveztek, mivel nagyon láma kérdés lesz: az nagyon visszafogná az izomtömeg fejlődését, ha akár két nap pihenőt is beiktatna a delikvens? Nem állandóan, csak erőteljes edzésnapok után.
2021. ápr. 3. 13:10
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy. Alapbol max 2x edzunk nagy izomcsoportra. De vannak fanatikusak akik a leheto legtobbet akarjak belerakni.. meg hat koxal mas.. ha eleg cucc van benned gyorsan regeneralodsz meg nem erzed h pl faj vmi vagy izomlaz v faradtvagy.. ilyenek nincsenek. Mikor toltam mindent heti 3-4 ora volt egy izomcsoport xD
2021. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!