Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban káros ha 2,5tskg...

Valóban káros ha 2,5tskg fehérjét fogyasztok naponta?

Figyelt kérdés
Tényleg káros lenne?? Sajna csak így jött ki az étrendemben

2021. ápr. 3. 19:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem ez még az elfogadható vagy a káros kategória-e. Mindenhol mást irnak
2021. ápr. 3. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Valamilyen szinten káros a túlzott fehérjefogyasztás, de hogy most neked éppen mennyire... Lehet elenyésző mértékben, lehet nem. De nagy valószínűséggel teljesen felesleges ennyi, bár fogalmam sincs hogy hány kg vagy (abból kb mennyi a száraz tömeg), hány cm, naturál vagy-e stb stb.


Egyébként mi az, hogy csak így jött ki az étrendedben? Vegyél ki az étrendből X gramm húst/tojást, kalóriát esetleg helyettesíted szénhidráttal vagy zsírral és kész, nem?

2021. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez a csak így jött ki szöveg ez jópofa :D


Nagyon megoszlanak a vélemények tényleg, én azt mondom nem karos, de mi van ha mégis? :D csapasd nőlj aztán kész, a sima tescos paradicsom is káros, mégis sokan megveszik

2021. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy már nem volt kedvem balfaszkodni, mindig túllőttem a fehérjén :D
2021. ápr. 3. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
És nőnek az izmaid?:-)
2021. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak nemrég olvastam hogy 1,5g elég a fejlődéshez, nekem meg szinte 2,5 van, csak most nem tudom csináljak e emiatt valamit, és hogy káros e a túl sok fehérje
2021. ápr. 3. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Egészséges ember számára nem káros, vesebetegnek káros lehet. Amúgy fogyás esetén akár kellhet is ennyi. Tömegeléskor viszont elég 1,6-2,0 gramm.
2021. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Csoda, hogy bírja a gyomrod. Elég sok sráccal edzettem együtt. A leginkább pro, fitnessmodell forma haverom szerint elég a 1,5 g, esetleg a 2g/tskg.
2021. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
naturálban úgysem számít ennyi, mert nem fog beépülni, szóval fele is elég.
2021. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a lepontozást...
2021. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!